Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чим корисні тренування йога-23?

Чим корисні тренування йога-23?

Додано: 04.09.16
Йога – одна з найдавніших навчань, знання про яку почали своє існування ще задовго до нашої ери. В процесі існування вона «обросла» безліччю видів, які відрізняються часом занять, специфікою і кількістю вправ, але мають єдину суть пізнання душі та відкриття прихованих здібностей тіла.

Нове протягом


Йога-23 – це порівняно молодий вид хатха йоги, якому трохи більше ніж 10 років. Її автором є киянин Андрій Сідерський, розробив у 2003 році особливу систему вправ, яка вміє підлаштовуватися під індивідуальні вимоги та особливості кожної конкретної людини. Вся програма – це вдалий мікс практик хатха йоги, бойових мистецтв та різних сучасних течій, які відрізняються динамічністю та гнучкістю.
Чим корисні тренування йога-23?

Суть занять


Тренувальна система Андрія Сідерського має в основі 23 вправи, які мають 5 рівнів складності і різне призначення. Так, існує спеціальний комплекс для групових занять, індивідуальних тренувань, підготовки інструкторів та спеціалізовані вправи, спрямовані на навчання дайверів, солдатів спецназу і навіть космонавтів.
Основні асани досить звичні для тих, хто знайомий з класичним варіантом. А ось відміну від звичної хатха йоги криється в тому, що цей набір успішно адаптований для сучасної людини, який не має можливості приділити достатньо часу для занять фізичними вправами.
За словами Андрія Свідерського, займаючись йогою-23 ви отримаєте максимальний результат за мінімальний проміжок часу.
До того ж, безліч технік звичайної йоги протипоказані європейській людині з його особливостями опорно-рухового апарату, тому з усіх вправ були обрані саме ті, що допоможуть не тільки підтримувати форму, але і нададуть терапевтичний ефект.

Особливості йога-23


Щоб тренування принесли справжню користь, варто знати про деякі особливості.

  • Якщо вас часто долає лінь, тоді забудьте про це комплексі. Так як час одного заняття невелика, то за цей період потрібно встигнути виконати досить велику роботу. Тому варто бути готовим до сильним і активним фізичним навантаженням.

  • Особливу увагу під час виконання асан приділяється диханню. Це особливі ритми, в основі яких лежать паузи під час вдиху і видиху.

  • Йога-23 не має ніякого релігійного підтексту. Це виключно особистий досвід тренера та різних технік.


  • Який результат?


    Чим же корисні заняття за методикою Андрія Свідерського?

  • В першу чергу йога-23 надає потужний вплив на психологічний стан людини. За рахунок того, що під час і після занять відбуваються гормональні сплески, зникає депресія, настрій стає краще, а самопочуття бадьоріше.

  • По-друге, грамотно підібрана індивідуальна система відмінно справляється з підтриманням форми.

  • По-третє, завдяки спеціально розробленій системі дихання, поліпшується кровотік, насичення всіх внутрішніх органів киснем, а значить, процеси регенерації і омолодження не змусять себе чекати.


  • Йога-23 докорінно змінює сприйняття світу і своїх можливостей. Вона подарує швидкий результат навіть самим зайнятим людям, відвідним на заняття мінімум часу.