Корисні поради
на всі випадки життя
» » Десять найбільш відомих переможців шоу Євробачення

Десять найбільш відомих переможців шоу Євробачення

Додано: 21.09.16
Рубрика: Цікаве
За міжнародним конкурсом пісні «Євробачення» стежать усі країни Європи. Але деяких переможців просто неможливо забути. А яких можна назвати самими відомими?
Десять найбільш відомих переможців шоу Євробачення

Отже, десять найвідоміших переможців шоу «Євробачення»  • Кончіта Вурст – це один з найбільш скандальних учасників, який практично спробував змінити формат шоу і довести, що здобути перемогу може будь-який виконавець, в тому числі і настільки незвичайний і неординарний. А глядачів Кончіта, яка насправді є дуже симпатичним хлопцем, вразила своїм чином. Вона вийшла в шикарній сукні, але обличчя прикрашала брутальна темна борода. Справжнє ім'я цього учасника – Томас Нойвірт, і на батьківщині, якою є Австрія, про його незвичайному амплуа добре знають. Версій походження псевдоніма існує безліч. Так чи інакше, але на конкурсі, що проходив в 2014 році в Данії, Кончіта посіла перше місце, чим викликала справжній світовий резонанс.

  • Тото Кутуньо . Цей італійський виконавець також став популярним після успішної участі в міжнародному музичному конкурсі. Він здобув перемогу у Загребі (Югославія) в 1990 році, і після цього тріумфу співака з приємним голосом і романтичними піснями помітив весь світ. У наступному році він вів «Євробачення», що проходив у Римі. Переможна композиція називалася «Insieme», що перекладається як «Разом». Ймовірно, послання було отримано і оцінена по достоїнству, так як за пісню Тото Кутуньо присудили 149 балів, які допомогли співакові випередити інших виконавців. З тих пір виконавець став відомим у багатьох країнах, у тому числі і в колишньому Радянському Союзі.

  • «Лорді» . У 2006 році вони викликали справжній фурор, зайнявши на що проходив в Греції міжнародному музичному конкурсі перше місце. По-перше, вони були першими представниками Фінляндії, які принесли перемогу цій країні. По-друге, вперше за всю історію конкурсу переможцями стали виконавці рок-музики. По-третє, багатьох налякали образи членів групи, на обличчях яких були жахливі маски. Але в підсумку група все ж здобула перемогу, заспівавши пісню «Hard Rock Hallelujah» і заробивши 292 очки. Багато хто не могли повірити у перемогу «Лорді», але вона була цілком реальною і навіть заслуженою, судячи по голосуванню.

  • Селін Діон . Сьогодні цю співачку знають всі, але така популярність прийшла до неї не відразу, а після конкурсу «Євробачення», на якому в далекому 1988 році вона зайняла перше місце. Селін, якій на той момент було всього 20 років, заспівала пісню «Ne partez pas sans moi». Дівчина представляла Швейцарію і напевно навіть не могла подумати про те, що після конкурсу прокинеться неймовірно знаменитою. Але після ефіру композиція стала справжнім хітом практично у всіх франкомовних країнах, прославивши Діон і зробивши народною улюбленицею. А трохи пізніше співачка випустила свій перший англомовний альбом, що дозволило їй завоювати світову славу. Але все ж, якби не «Євробачення», ймовірно, Селін Діон не була б такою відомою.

  • «Абба» . Якщо сьогодні цей шведський квартет вважається справжньою легендою, то в далекому 1974 році про нього практично ніхто нічого не знав. Але все змінилося після минулого в Брайтоні (Великобританія) міжнародного музичного конкурсу. Колектив виконав пісню «Waterloo», яка принесла не лише перемогу на «Євробаченні», але ще й світову славу. Якщо раніше про групи «Абба» майже ніхто не знав, то після такого тріумфу вона стала відомою не тільки на батьківщині, але і в багатьох великих європейський країнах. А сьогодні з нею пов'язана ціла епоха розвитку поп-культури.

  • Діма Білан . Він був відомим на батьківщині та до участі в «Євробаченні», але в 2008 році, коли зайняв у цьому міжнародному конкурсі, який проходив у Белграді, почесне перше місце, заслужив повагу співвітчизників. Пісня називалася «Believe me», і Білан виконав її більш ніж гідно. Але не тільки талановите виконання підкорило глядачів: у Діми була приголомшлива підтримка, що дозволило представити чудовий номер. Так, відомий фігурист Євген Плющенко виконував танець на льоду, а скрипаль Едвін Мартон акомпанував співакові. Що саме так зворушив глядачів, в принципі, неважливо, адже в підсумку у фіналі пісня принесла Дімі і всієї Росії 272 бала, що дозволило виконавцю стати беззаперечним переможцем. До речі, Росія здобувала перемогу на «Євробаченні» всього один раз.

  • «Secret Garden» — дуже незвичайна інструментальна група, виконуюча неокласичні та кельтські композиції. У 1995 році така музика не була популярною, і тому перемога учасників, які представляли на конкурсі Норвегію, була особливо значущою. Виконана групою «Secret Garden» пісня «Ноктюрн» вразила всіх. По-перше, неймовірно красивою була музика. По-друге, особливої уваги заслуговували вокальні дані солістки і її музичний талант. На той момент учасники були «новачками» в естрадному світі, але перемога допомогла їм успішно презентувати дебютний альбом під назвою «Songs from a Secret Garden», який розійшовся майже по всій планеті тиражем, що перевищив мільйон копій.

  • Джонні Логан представляв на конкурсі Ірландію. Але популярним він став завдяки тому, що брав участь в «Євробаченні» двічі, і обидва рази приносив батьківщині перемогу (у 1980 році та у 1987). А пізніше він написав пісню для Лінди Мартін, яка теж представляла Ірландію і також здобула тріумфальну перемогу. Джонні Логан ж був визнаний кращим ірландським виконавцем і став неймовірно популярним: він вів передачу на телеканалі «ВВС», записав у загальній складності 19 альбомів і писав композиції, які ставали хітами світових чартів.

  • Лорін . Ця незвичайна дівчина теж придбала світову популярність після перемоги на «Євробаченні», яку вона здобула в Азербайджані в 2012 році. Тоді вона представляла Швецію і виконувала пісню під назвою «Ейфорія». Ймовірно, глядачі настільки перейнялися створеної дівчиною і панувала на сцені під час її виступу атмосферою, що вирішили віддати свої голоси саме за цю композицію. І вона дійсно заслуговує уваги, причому виключно завдяки таланту Лорін, адже ніякими спецефектами номер доповнено не був. Зате він порадував всіх приголомшливою енергетикою, яка виходила від учасниці, яку багато запам'ятали саме після конкурсу. До речі, композиція довго звучала на радіостанціях багатьох європейських країн.

  • Лена Майер-Ландрут . Цій дівчині музичний конкурс подарував неймовірну популярність. Вона виконала пісню «Satellite», яка стала переможною для Німеччини в 2010 році. І хоча видатними вокальними здібностями Олена, якій на момент участі в конкурсі було всього 19 років, не мала, все ж багатьом композиція здалася досить цікавою і завзятою. Протягом тижня після перемоги Майєр-Ландрут у національному відборі ролик з піснею подивилися близько 25 мільйонів разів. Учасниця отримала 246 очок, і тим самим сильно обігнала інших учасників. До півфіналу кількість переглядів збільшилася до 97 мільйонів, а до фіналу – до 17. І після конкурсу дівчина стала дуже популярною. Ймовірно, тому було вирішено відправити її на Євробачення і в наступному 2011 році, але ця спроба не була настільки успішною, як перша.