Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мінуси і плюси експрес-дієти

Мінуси і плюси експрес-дієти

Додано: 03.10.16
Завжди бути стрункою, підтягнутою і привабливою – мрія кожної жінки. Але природа обдарувала всіх різною «конституцією» тіла. Саме тому одні дівчата можуть дозволити собі об'їдатися смаколиками, а інші змушені суворо підраховувати кількість споживаних калорій.
Але трапляється, що і тим, і іншим необхідно швидко скинути папу зайвих кілограм, і в цьому випадку на допомогу прийдуть короткі дієти.

Мета: влізти в старі джинси. Виконано!


Систем живлення під назвою «експрес-дієта» досить багато, але принцип залишається єдиним – максимально знизити добову норму калорій. Результат дійсно порадує, адже дотримуючись такого раціону кілька днів, у вас є реальний шанс позбавитися від 3-5 кг, і ви зможете легко надягти старі джинси або плаття, яке купували на випадок, якщо раптом схуднете.
Мінуси і плюси експрес-дієти

Тривалість швидкої дієти може складати від 3 до 7 днів, максимальний термін – 2 тижні. Будьте обережні, надмірна захопленість може завдати непоправної шкоди вашому здоров'ю.
Існує кілька варіантів меню, розрахованих на три, п'ять або сім днів. Одні з них передбачають чітке дотримання часу прийому їжі, інші – суттєве обмеження її кількості або відмова від однієї чи кількох прийомів їжі для більш ефективного схуднення.

Переваги є!


Безсумнівно, у систем швидкого зниження ваги є свої плюси.
1. Організм очищається від накопичених шлаків і токсинів, нормалізується робота травної системи та процесу обміну речовин.
2. Певні раціони експрес-методів також можуть принести свою користь. Так, фруктове та овочеве меню дозволить активно наситити організм вітамінами та іншими корисними речовинами. Це обов'язково позначиться на поліпшення кольору шкіри і відсутності проблем з ламкістю волосся і нігтів.
3. За період дотримання дієти організм звикає до менших порцій, а також здорової їжі, адже виключити потрібно буде все шкідливе: солодке, солоне, жирне і копчене, а також газовані напої і фаст-фуд.
4. Експрес-дієта – чудовий спосіб позбутися від пари-трійки зайвих кілограмів у максимально короткий термін.

Хорошого потрошку!


Мінуси і плюси експрес-дієти

Але, як і будь-яке обмеження, швидке схуднення має і свій ряд мінусів.
1. Разом з втратою жирових відкладень буде «йти» і м'язова маса, так як саме вона стане основним джерелом, з якого організм буде брати необхідні речовини.
2. З-за істотного обмеження в їжі процес обміну речовин зазнає змін, а значить, зниження ваги скоро припиниться. Тому оптимальний період для таких методик – до 7 днів.
3. Почуття голоду буде переслідувати вас постійно.
4. Недолік вуглеводів знижує рівень глюкози в крові, що призводить до появи дратівливості і порушення концентрації уваги.
Такі обмеження харчування мають деякі протипоказання, серед яких:

  • хвороби травної системи;

  • захворювання нирок і печінки;

  • проблеми метаболізму.


  • Якщо ви вирішили попрощатися із зайвою вагою в короткі терміни, варто обов'язково врахувати, що загальна добова норма калорій не повинна бути менше 800 ккал. Це мінімальна кількість енергії, необхідне для підтримки життєдіяльності організму. Любіть себе і будьте здорові!