Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ 10 класних і яскравих фільмів про пристрасті

Топ 10 класних і яскравих фільмів про пристрасті

Додано: 13.11.16
Рубрика: Цікаве
Пристрасть відрізняється від кохання, це щось інше. І вона може бути сильніше і красивіше самих щирих почуттів, і режисерам це добре відомо. Хочете побачити, наскільки можуть бути пристрасними відносини і люди? Подивіться кращі фільми про це.
Топ 10 класних і яскравих фільмів про пристрасті

Топ 10 класних фільмів про пристрасті: • «Потяг» . Можна з повною впевненістю сказати, що головній героїні фільму Сюзанн пощастило в житті. Вона одружена з успішним хірургом, у неї двоє чудових дітей і шикарний будинок. Але от життя здається цій жінці нудною і монотонною. Пристрасть у відносинах з чоловіком давно згасла, і її дуже не вистачає. Але одного разу глава сім'ї Самюель наймає робочого-будівельника Івана. Цей молодий іспанець, милий, харизматичний, привабливий і дуже сексуальний, що відразу помітила Сюзанн. Її знаки уваги не залишилися непоміченими, і незабаром між нею і Іваном пробігла іскра. Непомітно почався їх бурхливий і пристрасний роман, повний нових відчуттів, яких так не вистачало зрілої жінки. Але варто продовжувати ці відносини, від яких зразкова дружина і простий робітник втрачають голову? Не зруйнує їх пристрасть те, що так довго будувалося?

 • «Спокуса» . Головну роль в цьому фільмі зіграв незрівнянний Антоніо Бандерас, який абсолютно точно знає толк в пристрасті. А його партнером стала найсексуальніша жінка на планеті – Анджеліна Джолі. Ці двоє ніколи один одного не бачили і спілкувалися лише по листуванню. Але тепер заможному кубинському торговцю Луїса Антоніо Варгасу належить вперше зустрітися зі своєю нареченою – американкою Джулією Расселл. Луїс уявляв собі скромну середньостатистичну дівчину і готувався до розміреного сімейного життя, але майбутня дружина виявилася зовсім не такий. Це справжня фатальна жінка: пристрасна, сексуальна і знає собі ціну. І нехай головний герой був не готовий до такого повороту подій. Він не розчарувався, хоча і зрозумів, що потрапив в безодню. Але чи будуть міцними настільки пристрасні стосунки, або ж почуття згаснуть та ж швидко, як спалахнули?

 • «Не йди» . Заборонений плід завжди солодкий, і фільм зайвий раз підтвердив це. Головний герой – успішний лікар і зразковий сім'янин. В його життя все йшло своєю чергою, поки він не зустрів бідну емігрантку. Ця дівчина підкорила його і викликала справжню пристрасть. Вибір неймовірно важкий: піддатися раптово спалахнула всепоглинаючої любові або ж залишитися вірним сім'ї і не руйнувати, як здавалося, міцний шлюб? Почуття обов'язку змушує чоловіка забути про свої почуття, але простить чоловіка зрада? І зможе сам головний герой побороти себе і викинути з голови розбурхує минуле?

 • «Страх» . Ніколь – звичайна шістнадцятирічна дівчина. Ця блондинка мила, романтична і приваблива. Одного разу разом з подругою вона йде в клуб, де знайомиться з не менш чарівним хлопцем Девідом. Молоді люди починають відчувати один до одного симпатію, і незабаром між ними зав'язуються стосунки. Спочатку кохання Девіда здається Ніколь красивою і романтичною, але потім вона розуміє, що буквально виявилася заручницею його почуттів. А він сам не усвідомлює, наскільки їм опанувала і тваринна навіть жорстока пристрасть. Він ревнує дівчину до всіх і б'є одного лише за те, що побачив його з коханою. А коли Ніколь розуміє, що знаходиться в небезпеці, і вирішує покінчити з цими хворими відносинами, Девід приходить у лють і більше не може себе контролювати. До чого призведе його пристрасть?

 • «Закохані» . Цей фільм варто подивитися, адже головну роль у ньому зіграла російська модель Наталія Водянова, і, до речі, у неї це прекрасно вийшло. За сюжетом Аріанна – заможна заміжня дама з вищого суспільства, що має аристократичне походження. Солаль – високопоставлений чиновник Ліги Націй. Він приїжджає в Женеву і буквально з першого погляду закохується в Арианну. Дівчина нічого не підозрює про його почуття і, взагалі, має намір залишатися вірною чоловікові. Але Солаль не може впоратися зі своєю пристрастю і вирішує у що б то не стало завоювати ту, про яку постійно думає і мріє. І йому це вдається. Він запаморочив голову дівчини, і та, забуваючи про все, не помічає, як виявляється в обіймах Солаля. І вона, звичайно, не замислюється про те, до чого можуть привести її безвідповідальність і раптово спалахнули почуття.

 • «Велика любов» . Емілія – звичайна шістнадцятирічна дівчина, що має прекрасні вокальні дані і мріє про кар'єру співачки. Як і всі підлітки, вона ходить в клуби і на одній з вечірок випадково зустрічає Мачея. Він – простий хлопець, який був барабанщиком, але змушений заробляти на життя більш звичними способами. Молоді люди закохуються один в одного, і це призводить до початку красивого роману. Емілія з-за конфлікту з матір'ю йде з дому і вирішує жити з Мачея, адже вона любить його. Але до чого може призвести любов, тим більше така рання, перша і безрозсудна? Незабаром романтичні і щирі почуття перетворюються у всепоглинаючу та сжигающую все на своєму шляху пристрасть, і вона може бути небезпечною

 • «Невірна» . Конні і Едвард Самнер – приблизна і цілком щаслива сімейна пара. У них росте син, а у відносинах начебто є все: довіра, любов, щирість, повагу. Але ось пристрасті подружжю не вистачає. Хоча це не заважає Едварду і Конні бути цілком щасливими, поки в їх ідилію не втручається третій – Пол. З цим хлопцем абсолютно випадково стикається головна героїня. А коли вона знайомиться з ним і починає спілкуватися, то розуміє, що відчуває сильний потяг, якого давно не відчувала до чоловіка. Стать не виходить з голови Конні, і вона вирішується на зраду. Цей роман тримається лише на пристрасті, але в ньому є все, чого так не вистачало жінці. Але як бути з чоловіком, який вже починає підозрювати дружину в невірності? І що буде, коли Едвард розкриє правду і зрозуміє, що його улюблена Конні – хибна?

 • «Незнайомець» . Якщо перераховувати найцікавіші фільми про пристрасті, то в список неодмінно варто включити і цей. Головна героїня Сара Тейлор працює психологом і успішно будує кар'єру. Вона допомагає іншим і з легкістю розбирається в їх почуттях, але сама їх не відчувала ніколи. Дівчина не знала, що таке пристрасть, поки не зустріла таємничого і дивного незнайомця. Тоні підкорив серце Сари романтичністю і ніжністю, але проявив себе і з іншого боку. І його лють заворожує жінку, адже вона змогла відчути весь спектр емоцій, яких раніше не знала. Він затулив собою, і героїня, яка здавалася собі владної і самодостатньою, виявилася беззахисною і збентеженої. Чи вона зможе вирватися з цього солодкого полону?

 • «Основний інстинкт» . Коли-то цей фільм справив справжній фурор і донині продовжує розбурхувати, ставши справжньою класикою жанру. Колишнього рокера Джонні Боза жорстоко вбили, і підозри падають на його подругу Кетрін Трамелл. Вона пише шокуючі і відверті романи і в своїй останній книзі практично в деталях описує вбивство свого друга. За розслідування справи береться детектив Нік Каррен. Але у Кетрін є унікальна здатність маніпулювати чоловіками і позбавляти їх здатності тверезо мислити. Їй вдалося пробудити основний інстинкт і в холоднокровному поліцейському, а він, підкорений героїнею, поринув у безодню пристрастей і поки не бажає з неї вибиратися.

 • «Точки над i» . Нещодавно пережила складні відносини і розрив Кармен починає нові відносини. Її наречений Барнабі любить дівчину й душі в ній не чує, а вона бачить у ньому того, хто буде ідеальним чоловіком і батьком майбутніх дітей, а також дасть їй стабільність. Але буквально перед весіллям дівчина випадково цілує незнайомця і розуміє, що пристрасті в її душі ще не вщухли. До чого ж призведе цей швидкоплинний поцілунок? Чи зможе Кармен зупинитися і стати щасливою?


 • Це були найкращі фільми про всепоглинаючої пристрасті.