Корисні поради
на всі випадки життя
» » Незвичайна собака породи хін

Незвичайна собака породи хін

Додано: 20.12.16
Рубрика: Різне
Японського хіна зараз не часто зустрінеш на вулиці. Спочатку ці вихованці були жителями японських імператорських покоїв, бо звикли до проживання в комфортних умовах. Інформації про їх походження зовсім небагато. Предками хіна були імовірно тибетські тоі, яких на територію Японії привезли тибетські ченці.
Зображення цих маленьких улюбленців можна побачити навіть на давніх вазах, картинах і тканинах. У Росії порода з'явилася тільки в 80-і роки 20 століття, але придбала широку популярність.
Незвичайна собака породи хін

Основні характеристики


Ці невеликі витончені собачки досягають у висоту 25 см і важать не більше 5 кг, тому носити їх на руках не складе великої праці.
Шерсть породисте цуценя повинна бути прямою, густою і довгою. Винятком може бути тільки мордочка, де вона трохи коротше.
Забарвлення повинен бути білого кольору з чорними або рудими плямами. Обов'язкова умова їх розташування – симетричність.

Особливості вдачі


Вибравши хіна в якості домашньої тварини, ви обов'язково залишитеся задоволені. Вони веселі, активні і дуже розумні. Ці вихованці прив'язуються до свого господаря і залишаються відданими йому все життя. А доброзичливий характер дозволяє їм легко уживатися з іншими домашніми тваринами.
Незвичайна собака породи хін

Але, незважаючи на свою комунікабельність, хіни з обережністю ставиться до незнайомців.
Представники цієї породи завжди люблять бути в центрі уваги. Якщо їх надовго залишати на самоті, вдача дуже круто може змінитися. В ньому почнуть переважати нотки ревнощів і замкнутості.
Хіна – прекрасні компаньйони для тих, хто поспішає додому, щоб зручно розташуватися в кріслі з мирно дрімає собакою на руках.

Правила утримання


Догляд за цим незвичайним песиком не принесе ніяких турбот. Всього кілька хвилин в день потрібно буде витратити на розчісування, і ваш вихованець буде виглядати відмінно.
Найчастішими процедурами є чистка вух, зубів і промивання очей. Робити це доведеться щодня. Водні процедури можна проводити по мірі необхідності. Дозволяється також періодичне використання сухого шампуню.
Потрібно стежити і за шерстю між пальцями і вчасно її обстригати, щоб вона не доставляла вихованцеві дискомфорт.

Харчування


Незвичайна собака породи хін

Раціон цього японського песика повинен складатися, як і зазвичай, з набору продуктів, які б забезпечили улюбленця всіма необхідними корисними речовинами.
Якщо ви є прихильником натурального харчування, тоді не забувайте щоранку давати хіну молочні продукти. Найкраще – сир з кефіром. Вони забезпечать необхідну норму кальцію, який потрібен на протязі всього життя для правильного формування та підтримання цілісності кісток.
У перекладі з японської «хін» означає «коштовність», і це дійсно так. Ваш скарб, тонко відчуваючи настрій оточуючих, не завдасть клопоту. Пес буде мирно відпочивати, коли ви втомилися, і не потривожить вас, і погодиться на пустотливі ігри, коли ви запропонуєте.