Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що цікаве подивитися туристу в Роттердамі?

Що цікаве подивитися туристу в Роттердамі?

Додано: 01.03.17
Тих, хто відправляється в Роттердам в пошуках старовинної архітектури і цікавих пам'ятних місць, які збереглися ще з давніх часів, на жаль, чекає розчарування. Центр міста складається з сучасних хмарочосів і будівель, а історичних місць тут практично не залишилося.
Що цікаве подивитися туристу в Роттердамі?

Причиною тому є Друга світова війна. До неї Роттердам був справжнім скарбом для туристів, і дбайливо зберігав всі історичні місця, багатьом з яких було понад 300 років. Але в планах Гітлера було завоювати Голландію за один день, і коли його план почав валитися, фюрер наказав розбомбити місто.
Руйнування були настільки колосальні, що не підлягали відновленню. Тому на місці руйнувань «виросли» нові архітектурні будови, успішно сусідять і по сьогоднішній день з збереженими старовинними будівлями.

Нове життя старого міста


Що цікаве подивитися туристу в Роттердамі?

Історія Роттердама налічує 12 століть, мільйони туристів стікаються в один з найбільших міст Нідерландів, щоб відпочити і побачити безліч цікавих місць. До речі, трохи сучасних будівель, незважаючи на свій юний вік, є об'єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Крім того, що Роттердам можна сміливо назвати справжнім європейським містом, він є ще і одним з найбільших портів у світі. Місцеві жителі все життя засинають і прокидаються під звуки портових гудков.
Що цікаве подивитися туристу в Роттердамі?

Які ж пам'ятки варто відвідати тут? • Стара гавань. Одне з небагатьох місць, яке нагадує про історію міста. Гавань виявилася єдиною з усіх споруд, яке вціліло внаслідок бомбардування. Тут можна погуляти по старих вуличках і помилуватися будинками 17 століття. Але і це місце тісно співжиття з сучасними торговими центрами і ресторанами.

 • Білий дім. Багато хто думає, що голландці вирішили скористатися ідеєю американців і спорудити подібне урядову будівлю. Але насправді Білий будинок не має до цього ніякого відношення. Це перший хмарочос у Європі, який був зведений ще в середині 19 століття.

 • Эразмусов міст. Він знайомий всім туристам і є своєрідною візитною карткою міста. Його довжина становить 802 метра. Технічна конструкція моста унікальна, він складається з двох частин – підвісний і розвідний, щоб кораблі мали можливість вільно проходити в порт. Але найвідомішою її частиною є пілон, що підноситься на 139 м і символізує відновлення Роттердаму після руйнування.

 • Евромачта. Це найкраща в місті оглядовий майданчик, звідки відкривається приголомшливий вигляд. Ви зможете прокотитися в прозорій кабінці ліфті, яка підніме вас на самий верх і обернеться на 360 градусів, щоб ви змогли побачити всю відкривається красу.

 • Кубічні будинку. Це одна з найяскравіших визначних пам'яток. Ціла вулиця з незвичайних будівель-будинків, піднятих над землею і повернених на 45 градусів. Вони підносяться над звичайними одноповерховими будинками і виглядають дуже цікаво.

 • Церкви Св. Лоуренса та Церква отців-пілігримів. Крім релігійного характеру, церкви цікаві ще й своєю архітектурою. Перша виконана в готичному стилі, вона була побудована в 15 ст. і знаменита на весь світ своїм органом. А церква отців-пілігримів відома своєю причетністю до історії колонізації Америки.


 • Крім основних визначних пам'яток туристи можуть подивитися ще багато цікавих місць - звірів у великому зоопарку, унікальні види дерев і рослин у ботанічному саду і дендрариуме, або просто прогулятися в затишних парках.

  Де зупинитися?


  Що цікаве подивитися туристу в Роттердамі?

  Потік туристів, охочих побачити місто величезний, тому варто подбати про житло заздалегідь. Благо, в Роттердамі з цим проблем немає. Знайдеться номер для заможного туриста в готелі вищої категорії, за який потрібно буде віддати мінімум € 125 так і у готелях категорії 2*, вартістю € 55. А для тих, хто хоче не тільки побачити кубічні будинку, але і пожити у них, місце в загальному номері коштуватиме € 20.
  Що цікаве подивитися туристу в Роттердамі?

  Що поїсти?


  Роттердамці дуже люблять всілякі бутерброди, гамбургери і сендвічі, тому в кожному невеликому кафе ви завжди зможете знайти, чим перекусити. На вулицях велика кількість лотків, де можна спробувати фаст-фуд: киббелинг – обсмажені у фритюрі шматочки риби з соусом і знаменитий рот-дог – хот-доги, загорнутий в бекон.
  Що цікаве подивитися туристу в Роттердамі?

  Для повноцінного обіду і вечері завжди можна знайти кафе і ресторани з різними ціновими категоріями.
  Роттердам – яскравий приклад міста майбутнього. Тут чисто, красиво і цікаво. Розвинена інфраструктура і активне культурне життя роблять місто привабливим не тільки для подорожей, а й проживання.