Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати яскраві моносерьги?

Як вибрати яскраві моносерьги?

Додано: 18.06.17
Справжнім трендом останніх сезонів стали оригінальні моносерьги. З'ясуйте, як і з чим їх носити!

Правильний вибір


Моносерьга являє собою прикрасу, виготовлену в єдиному екземплярі і надівається лише на одне вухо. Як вибрати такий ультрамодний аксесуар? Варіантів неймовірно багато, і серед них є як елегантні і стримані, так і яскраві.
Як вибрати яскраві моносерьги?

Особливо актуальні моносерьги у вигляді геометричних фігур і спіралей, виготовлені з різних металів. Зверніть увагу на моделі з камінням та стразами: вони виглядають розкішно і стильно. А якщо вам хочеться чогось нетривіального, то підійдуть прикраси з пензликами, пір'ям, вишивкою та іншими декоративними елементами.
Як вибрати яскраві моносерьги?

Як правильно носити?


З чим носити модні моносерьги? Перш за все, з сукнями: розкішними вечірніми, оригінальними коктейльними або ж повсякденними, але обов'язково жіночними і стильними. Непомітні прикраси можуть цікаво доповнити брючний костюм, але не строгий офісний, а елегантний, сучасний і святковий.
Як вибрати яскраві моносерьги?

Також можна експериментувати і вводити моносерьги в повсякденні комплекти, поєднуючи їх з джинсами, спідницями, блузами, брюками і іншими речами.
Як вибрати яскраві моносерьги?

Крій одягу може бути простим або асиметричним, але у такому разі прикраса повинна знаходитися на тій стороні, на якій деталей менше. І віддавайте перевагу стриманим забарвленням, щоб не відволікати увагу від головного аксесуара.
Як вибрати яскраві моносерьги?

Розглядаючи фото, можна виділити кілька цікавих способів носіння моносерег:

  • Одна сережка на одному вусі.

  • Акцентна моносерьга з ледь помітним і простим прикрасою.

  • Новий тренд – поєднання двох моносерег. Можна носити абсолютно різні або ж мають спільні риси, але відрізняються, наприклад, за розмірами або кольором.


  • Порада: поєднуйте моносерьги з асиметричними зачісками і носіть прикраса на вільному вусі.

    Як вибрати яскраві моносерьги?

    Створюйте яскраві образи з допомогою моносерег!