Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як весело та цікаво відзначити день міста?

Як весело та цікаво відзначити день міста?

Додано: 23.09.17
Рубрика: Цікаве
Серед величезної кількості свят є в календарі і такий, що знаменує собою ще одну річницю рідного міста. І погодьтеся, як все-таки приємно відзначити цю урочисту подію з близькими друзями, з якими познайомилися і виросли тут, знаєте чи не кожну вуличку, і з теплом у серці згадуєте про цих місцях, коли ви далеко від своєї маленької батьківщини. Але як же відсвяткувати цю дату, щоб вона дійсно запам'яталася?
Як весело та цікаво відзначити день міста?

Кілька корисних ідей


Звичайно, найпростіший спосіб відзначити її – відправитися на масові заходи. Але у нас є ідеї і краще:
  • Вечір спогадів. Якщо вам вдасться зібрати ваших давніх друзів, з якими ви провели дитинство в рідних місцях, тоді можна влаштувати чудове свято з ноткою ностальгії. Згадайте приємні моменти, які вам запам'яталися найбільше – улюблені місця для прогулянок, кумедні випадки, цікаві зустрічі. А ще можна пограти в найкращі з дитячих ігор.

  • Свято за містом. Якщо ви не любите міську суєту і віддаєте перевагу усамітнюватися на час проведення масових заходів, тоді найкращим варіантом стане пікнік на природі. Ви зможете відмінно відпочити і повернутися в межі маленької батьківщини вже ввечері, встигнувши насолодитися шикарним видом салюту.

  • Влаштуйте свято для мешканців вулиці або будинку. Масові заходи починаються після обіду? Відмінно, тоді ви можете починати своє святкування вже з ранку. Зберіть найбільш активних мешканців вашого будинку чи вулиці, і придумайте розважальну програму. Напевно, серед тих, хто живе поруч з вами, знайдеться ціла дюжина талановитих людей. Можна провести вікторину на знання цікавих фактів про місто, вручити грамоти, організувати конкурс дитячого малюнка на асфальті, змагання жителів, і закінчити загальним столом, на яке кожен принесе щось, приготована власними руками.


  • День міста – чудовий привід для веселощів, адже часто це наймасштабніший і грандіозне свято. А тому не втрачайте можливість додати в своє життя ще трохи відпочинку для душі.