Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що подарувати маленькій дитині на Новий 2018 рік

Що подарувати маленькій дитині на Новий 2018 рік

Додано: 03.11.17
Рубрика: Цікаве
Хто самовіддано вірить у Діда Мороза і чекає подарунків на Новий рік? Звичайно ж, діти. Саме тому вибір презенту для них перетворюється в справжній квест для батьків. Адже хочеться купити не просто забавну дрібничку, а по-справжньому корисну річ. Що ж це може бути, давайте розбиратися разом.

Вік та інтереси – головні критерії


Що подарувати маленькій дитині на Новий 2018 рік

Отже, передсвяткова метушня захопила і вашу родину, і на сімейній раді ви вже в який раз намагаєтеся прийти до єдиної думки, щоб з'ясувати – що ж краще подарувати як новорічний презент для чада?
Малюкам у віці до 2 років нові іграшки та речі цікаві в першу чергу з дослідницької точки зору, тому замість нової кофтинки краще змайструвати, приміром, бізі-борд, який однозначно викличе набагато більше інтересу.

2-4 року


Що подарувати маленькій дитині на Новий 2018 рік

Вік постійного руху та активного навчання. Саме тому варто вибирати те, що перетворить процес пізнання світу в захоплюючу гру:

 • Хочете навчити дитину складати іграшки - купіть незвичайну кошик у вигляді тваринки, автомобіля, вежі, будиночка. І попутно придумайте невелику казку, по ходу якої головний герой (ваше чадо) повинен виконати важливі завдання-зібрати поступово всі іграшки.

 • Вдома холодно, а дитина постійно знімає шкарпетки? Проблема може бути вирішена шляхом купівлі тапочок з кумедними мордочками.

 • У такому віці можна також активно знайомити малюка з різними музичними інструментами. І взагалі, чому б не створити імпровізований сімейний оркестр?


 • Але якщо час, виділений на пошуки презенту, сильно обмежена, а порадувати маленького людини хочеться, тоді на допомогу прийдуть його захоплення, виходячи з яких, можна придбати набори фігурок героїв з улюблених мультфільмів, треки для машин, іграшкову техніку.

  5-7 років


  Що подарувати маленькій дитині на Новий 2018 рік
  У такому віці діти дуже хочуть здаватися дорослими, тому в якійсь мірі їм можна подарувати таку можливість:

 • «Дорослий» велосипед, на якому дитина буде із задоволенням кататися поруч з вами.

 • Годинник у вигляді фігурок, за якими він швидко навчиться орієнтуватися в часі, адже мама і тато роблять так само.

 • Настільні ігри – відмінний варіант для розвитку мислення. Можна почати з найпростіших, де виграє той, хто першим дійде фішкою до фінішу, а після не зайвими стануть «Монополія» і навіть «Скрабл».


 • Школярі


  Що подарувати маленькій дитині на Новий 2018 рік

  Незважаючи на те, що в період навчання в школі діти швидко дорослішають, в душі вони все ж залишаються ще по-доброму наївними, довірливими і маленькими. А тому будуть раді таким цікавим презентів як:

 • Набори для проведення дослідів (тепер у дитини буде своя міні-лабораторія).

 • «Розумні годинник» - завдяки їм дитина зможе зв'язатися з вами навіть без мобільного телефону. У них є будильник, часто навіть камера та навчальні ігри, а ще їх оснащують GPS-трекером, за допомогою якого батьки можуть бачити, де знаходиться дитина;

 • Набори для творчості. В школі у дітей особливо активно починають проявлятися творчі задатки, і завдання дорослих – помітити їх і розвинути. Для цього можна порадувати школяра мольбертом та фарбами, всім необхідним для створення моделей техніки, або, наприклад, матеріалами для орігамі.

 • Одяг, декорована своїми руками. Парні футболки або однакові реглани для всієї родини – family look, піднесені на свято, напевно сподобаються дитині, яка ще раз переконається в тому, що його сім'я – справжня команда.


 • Підлітки


  Тут ситуація більш складна. Іграшки вже точно не для них, хоча від приставки, наприклад, вони навряд чи відмовляться. Але, найчастіше, і сучасними гаджетами здивувати підростаюче покоління вже складно. Тому пропонуємо в якості сюрпризу презентувати враження – майстер-клас, тренінг, екскурсія, похід в кіно або аквапарк.
  Ну і не варто забувати, що 2018 рік – рік Собаки. І якщо ваша дитина вже давно мріє про четырехлапом вихованця, то чому б не здійснити його мрію в цей Новий рік.