Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як захистити себе та членів сім'ї від раку?

Як захистити себе та членів сім'ї від раку?

Додано: 07.11.17
За останні десять років кількість онкохворих різко збільшилася, також відмічена тенденція його зростання. Знайомі розповідають страшні історії про те, що у близької людини виявили рак, хоча раніше він рідко скаржився на здоров'я, чи не так? Більшість людей відчуває страх, так як не хоче почути невтішну новину від членів сім'ї або лікуючого лікаря. Чи можна зробити так, щоб рак обійшов стороною?
Як захистити себе та членів сім'ї від раку?

Не існує єдиного стовідсоткового способу попередження захворювання. Однак можна знизити ризик! Здоровий спосіб життя, корисна їжа і помірна фізична активність дозволяють залишатися в доброму настрої. Нижче представлені фактори, провокують розвиток пухлинних клітин. Постарайтеся знизити їх вплив на організм, особливо якщо в родині хтось хворів на рак.

Такі шкідливі консерванти і рафінована сіль


Набряки, тривале перебування канцерогенів в організмі — результат затримки рідини. Звичайна сіль — тому виною. Лікарі рекомендують відмовитися від цієї приправи або купувати продукцію високої якості. Наприклад, морську або мінералізовану сіль. Чим можна замінити «білу смерть»? Висушеними морськими водоростями. Вони не тільки роблять їжу більш цікавою на смак, але і багатою йодовмісними речовинами, які перешкоджають розвитку пухлинного процесу.
Як захистити себе та членів сім'ї від раку?

Вживання консервів та копченостей рівнозначно вбивству уповільненої дії. Їжа, яка знаходиться всередині банок, небезпечна і шкідлива. Вміст «кишить» речовинами, що провокують розвиток пухлинних клітин. Потрібно відмовлятися від домашньої консервації? Тільки від тієї, де є оцет. А ось про консервах з магазину варто забути. До того ж вони провокують порушення харчових процесів, розвиток виразкових хвороб. У разі частого вживання консервів харчування потрібно негайно переглянути і почати прийом куркумину в капсулах . Натуральні екстракти кореня згаданої рослини надають загальну протизапальну дію і активують процеси травлення.

Внутрішньо саморуйнування — дорога в нікуди


Учені з Америки провели ряд досліджень і відзначили наступне: закриті в собі люди частіше чують невтішний діагноз. У більш вигідному становищі опинилися емоційно нестабільні особистості, адже вони відразу вихлюпують негатив назовні. Фахівці настійно не рекомендують довгі роки накопичувати в собі:

 • гнів;

 • образу;

 • заздрість;

 • злість.


 • Також не варто покладати на свої плечі «валіза турбот». Стабільний режим відпочинку і роботи — гарантія гарного самопочуття.  Геть тугоплавкі жири!


  Вершкове масло, баранина і яловичина — продукти, які треба їсти в обмеженій кількості. Чому? По-перше, вони висококалорійні, а по-друге, містять значну кількість тугоплавких жирів. Готувати м'ясо барана і корови краще на пару або в духовці. Вживати такі страви з:

 • свіжими овочами;

 • зеленню;

 • натуральними домашніми соусами.


 • Вершкове масло бажано замінити іншими жирами високої якості (отриманими із сої, кукурудзи і оливок).

  Про корисні добавки і процедурах


  Пшеничні або вівсяні висівки — ось, що потрібно додати в раціон першим справою. Вони доступні для кожного і дуже корисні. При регулярному помірному вживанні висівок стабілізується робота кишечника. В організмі зменшується кількість продуктів розпаду, які провокують розвиток раку.
  Як обробити висівки перед вживанням? Запарити або замочити, після чого додавати в перші й другі страви по чайній ложці. Звичайно ж, далеко не всі люди будуть відчувати себе комфортно після прийому висівок. Слабкому шлунку складно впоратися з такою корисною добавкою. В такому випадку краще пити відвар висівок.
  Як захистити себе та членів сім'ї від раку?

  Чи може людина поліпшити якість води і повітря? Так, з допомогою фільтрів та іонізаторів. Не варто економити на здоров'я! Якісні прилади для очищення води і повітря знизять шкоду від впливу вільних радикалів на організм.
  Відмінним захистом від недуги вважають обгортання. Деяким процедури здадуться дивними, але вони дійсно виводять шкідливі речовини. Перший тип обгортання — вологий. Етапи оздоровчої процедури:

 • Обгортання з ніг до голови в льняне полотно або мішковину, попередньо замочену в теплій очищеній воді (10-15 хвилин).

 • Повне обгортання голого тіла в поліетилен.

 • Відпочинок в плівці під ковдрами протягом 2 годин.


 • Полотно також можна замочити в лікувальному відварі. Для його приготування знадобляться такі інгредієнти:

 • розведений оцет;

 • череда;

 • відвар хвої;

 • спориш;

 • вівсяна солома.


 • Отриманий відвар — концентрат. Для замочування потрібно 2-3 ложки лікувального складу. Немає часу на подібні процедури? Вивести шкідливі речовини і захистити клітини організму можна за допомогою біологічних комплексів на основі натуральних компонентів. Препарат « Ресвератрол » — один з них. Він діє як антиоксидант, знімаючи запалення і блокуючи розвиток пухлинних клітин.
  Як захистити себе та членів сім'ї від раку?

  Джерело: now-foods.ru