Корисні поради
на всі випадки життя
» » Найдорожча горілка в світі: що потрібно знати про напої

Найдорожча горілка в світі: що потрібно знати про напої

Додано: 14.02.18
Рубрика: Цікаве
Горілка відома у всьому світі. На її основі роблять різні коктейлі або просто п'ють залпом. Запитайте у будь-якого іноземця, з чим у нього асоціюється Росія? Він неодмінно виділить три речі: горілка, балалайка, матрьошка. Прийнято вважати, що цей напій підходить тільки для справжніх чоловіків-сибіряків. Незважаючи на це, найдорожча горілка в світі виробляється аж ніяк не в Росії, а в США. Хочете знати, скільки може коштувати пляшка цього напою, тоді уважно читайте статтю.

Горілка для мільярдерів

Самою дорогою горілкою в світі по праву визнана Le Billionaire Vodka. Її справді можна назвати напоєм для цих мільярдерів.
Вартість за пляшку горілки коливається в межах 3750000 доларів . У чому ексклюзивність цього напою:
 • Фільтрація проводиться при допомоги діамантової крихти. Це надає горілці неймовірно м'який смак.
 • Американська компанія-виробник (Leon Verres) займається виключно випуском напоїв класу люкс. Як правило, всі вони робляться індивідуально, під замовлення.
 • Найдорожча пляшка горілки у світі має об'єм 5 літрів.
 • Оригінальний дизайн пляшки сподобається навіть шанувальникам всього незвичайного. Billionaire Vodka випускається в декількох варіантах (білому і бузковому кольорі). Пляшка оздоблена натуральним песцовым хутром і золотими кільцями з розсипом діамантів (3 тисячі штук).

 • Фото найдорожчої горілки в світі представлено нижче.
  Найдорожча горілка в світі: що потрібно знати про напої

  В якості компліменту, при покупці цієї марки горілки, виробник дарує в подарунок білі рукавички. У них зручно розливати напій, можна не хвилюватися про те, що хутро забрудниться.

  Пляшка з куленепробивного скла

  Russo-Baltique нічим не поступається найдорожчої горілки в світі. Виробництво цього напою тримається в повному секреті.
  Пляшка за формою нагадує звичайний радянський радіатор. Виконана з куленепробивного скла, товщина якого становить 30 див. Всі елементи виготовлені з білого або жовтого золота.
  Кришка пляшки – двоголовий орел, який зображений на гербі Росії, всипаний діамантами.
  Вартість горілки – 1350000 доларів . При покупці цього напою в подарунок ви отримаєте джип марки Dartz, повністю броньований і має золоті диски.
  Цей же виробник випускає ще одну марку горілки Russo-Baltique 2. Сам напій нічим не відрізняється, а ось пляшка трохи видозмінена. Являє собою золотий куленепробивний посудину округлої форми. У центрі розташований вензель, що прикрашає перші позашляховики.
  Найдорожча горілка в світі: що потрібно знати про напої

  Вартість напою – 740000 доларів .

  Напій з діамантами Diva

  Чи Пили ви коли-небудь горілку з діамантами? Такий напій виробляє шотландська компанія.
  Виробник заявляє, що виготовляє продукт із джерельної води. При цьому він додатково проходить кілька ступенів очищення через алмазний порошок і березовий вугілля.
  Щоб в напої Diva не було осаду, колір горілки був кришталевим, компанія в кожну пляшку додає справжній діамант.
  Вартість такої горілки коливається в межах 1000000 доларів .
  Найдорожча горілка в світі: що потрібно знати про напої

  Варто відзначити незвичний дизайн самої пляшки. Вона стилізована під флакон духів, які прикрашені різнокольоровими камінцями Сваровські. Примітно те, що замовник може вибрати малюнок індивідуально.

  Імператорський напій

  Imperial Collection Vodka Faberge-Eggs не претендує на роль самої дорогої горілки в світі. Ціна цього напою становить всього 9502 долара . Але серед цінителів і колекціонерів горілки цей продукт займає почесне 5-е місце.
  Для виробництва була використана вода Ладозького озера. Вона пройшла особливу очищення через деревне вугілля, кварцові піски і морські водорості. Кажуть, що саме це надає напою м'який смак.
  Звичайно, не можна не згадати про дизайні імператорської горілки. Розлита вона в графини ручної роботи, які виготовляються з венеціанського скла. Крім цього вони прикрашені старовинними позолоченим орнаментом.
  Як відомо, венеціанське скло досить крихке, тому кожен графин поміщений в спеціальний футляр, виконаний у формі яйця Фаберже. Нагорі красується фігура двоголового орла з чистого золота.
  Футляр прикрашений дорогоцінним камінням. Присутні рубіни, смарагди, сапфіри, перли. За індивідуальним замовленням можна додати діаманти.
  Найдорожча горілка в світі: що потрібно знати про напої

  Імператорська горілка, що випускається в Росії компанією «Ладога». Має популярність у всьому світі.

  Топ-3 кращих виробників горілки

  Незважаючи на те що самою дорогою горілкою в світі вважається напій компанії Leon Verres, експерти виділяють зовсім інших виробників, які виготовляють ідеальний продукт.
  Трійка лідерів виглядає наступним чином:
 • «Кристал» (Росія).
 • Krolewska (Польща).
 • Grey Goose (Франція).

 • Горілка від цих виробників проходить до 11 етапів очищення. Напій виходить ідеальним, м'яким, кристально чистим. Але ці компанії не витрачають величезні гроші на дизайн і прикраса пляшок, саме тому їх продукція відсутня в світовому рейтингу елітних напоїв.
  Тепер ви напевно знаєте, як називається найдорожча горілка в світі. Але пам'ятайте, ціна формується далеко не за смак і якість напою, а за красиву пляшку, прикрашену діамантами та кристалами Сваровські.