Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як робити ставки на футбольні матчі правильно?

Як робити ставки на футбольні матчі правильно?

Додано: 26.02.18
Рубрика: Цікаве
Кожна людина хоче бути багатою, ну, або хоча б мати достатній доход. І мова йде зовсім не про заробітну плату. Сьогодні дуже популярними є ставки на спортивні події, в яких можна дійсно підняти непогані гроші, грамотно поставивши певну суму на будь-спорт.

Що ж таке ставка на спорт

У багатьох містах функціонують букмекерські контори, які на законних підставах (до речі, не завжди) приймають ставки на футбольні матчі, хокей, теніс, баскетбол і навіть комп'ютерні ігри.
Як робити ставки на футбольні матчі правильно?

Ставка на спорт – це певне грошове вкладення на подія в спортивному матчі, в результаті якого гравець отримує дивіденди. Природно, в тому випадку, якщо його ставка буде виграшною. В іншому випадку сума відходить в букмекерську контору.

Види спортивних ставок

Чесно кажучи, для недосвідченого гравця кількість можливих комбінацій для виграшу може здатися колосальним. І з першого разу може бути незрозумілим, як робити ставки на футбольні матчі або ж інший вид спорту.
Чим більша подія, наприклад, матч Ліги Чемпіонів УЄФА, тим більше варіацій ставок в ньому буде. Але основні ставки можна умовно розділити на кілька категорій:
 • Тотал. Цей вид передбачає вгадування забитих голів у матчі. Тотали носять характер «більше/менше». Самий популярний тип ставок, мають непоганий коефіцієнт до оплати.
 • Фора. Тут мається на увазі різниця в рахунку, яка допускається для команд. Може змінюватись від 0 до +-. Ці ставки зазвичай мають хороші коефіцієнти.
 • Голи і гравці. Можна зробити ставку на футбольний матч, а саме на конкретний рахунок, який гравець заб'є гол, коли буде забитий гол і т. д. Такі ставки мають невеликий відсоток прохідності, і дуже високі коефіцієнти.
 • Спеціальні події. Досить специфічний тип ставки, в якому гравцеві пропонується вибрати кутові, жовті та червоні картки, удари в створ воріт, штанги, володіння м'ячем і інше. Чесно кажучи, при якісному аналізі шанс заходу ставки дуже високий, та й коефіцієнт радує.

 • Як робити ставки на футбольні матчі правильно?

  Крім того, ставки можна поділити і за кількістю одночасних подій:
 • Ординар. Тут мається на увазі одиничне подія, на яку поставлено гроші.
 • Експрес. Гравець може вибрати кілька подій, коефіцієнти яких перемножуються і в разі перемоги можна отримати пристойний виграш.
 • Де можна поставити на спорт

  Як вже згадувалося, щоб зробити ставку на футбольний матч, зовсім необов'язково шукати по місту букмекерську контору. Є дуже багато онлайн-контор, що пропонують користувачам випробувати своє щастя в грі. Кращими представниками є контори 1xBet, Zenit, FonBet, BetCity, "Олімп", Pari-match і ще кілька серйозних.
  Як робити ставки на футбольні матчі правильно?

  Щоб досягти успіхів і отримати доступ до омріяних ставками, слід пройти процедуру реєстрації із зазначенням реальних персональних даних. Крім того, для виведення коштів можуть бути витребувані скан-копії документів, що підтверджують повноліття гравця і його відповідність облікового запису.
  Правда, не всі онлайн букмекерські контори відповідають нормам законодавства, і часто їх ресурси блокуються. Хоча з урахуванням сучасних технологій це не проблема, так що завжди можна знайти кілька робочих дзеркал улюбленої БК.

  Аналіз подій як підготовка до серйозної гри

  Як робити ставки на футбольні матчі без додаткових підготовчих моментів? Це легко. Але де гарантія, що поставлене подія виявиться виграшним? А якщо підійти більш серйозно до ставок, то шанси на перемогу зростають у рази.
  Як робити ставки на футбольні матчі правильно?

  Ставки можна аналізувати шляхом перегляду статистики попередніх матчів обраних команд. Існують ресурси, які надають такі дані – myscore, Grimbets та інші.
  Як аналізувати футбольні матчі для ставок? Можна переглянути кілька останніх матчів команди, подивитися її результативність, кількість порушень, кутових і т. д. По переглянутих даними можна зробити певні висновки, хоча вони носять чисто умовний характер. Футбол – це непередбачувана гра, і в ньому може статися все, що завгодно.

  Ставки в режимі «LIVE»


  Дуже популярний режим ставок – LIVE. Він передбачає ставку безпосередньо під час події. Приміром, йде футбольний матч, зіграно 60 хвилин, рахунок 0-0. Можна поставити на забитий гол ставку ТБ 05 (коефіцієнт зазвичай не дуже великий і дає виграш до 25-80% від суми ставки).
  Як робити ставки на футбольні матчі правильно?

  Крім одиночної ставки, можна в режимі LIVE зібрати експрес, в який будуть входити події різних матчів. Так, саме різних, так як в один експрес не можна додавати кілька коефіцієнтів з одного матчу.
  Ще слід пам'ятати, що в LIVE-режимі на ставки на футбольні матчі коефіцієнти змінюються дуже швидко в залежності від минулого часу. Причому вони можуть як підвищуватися, так і знижуватися. Наприклад, в тому ж матчі, де було зіграно 60 хвилин, ставка на забитий гол дорівнює 135. Тут одна з команд отримує видалення гравця, коефіцієнт майже моментально просідає до 13. На 63 хвилині гри коефіцієнт вже підвищиться до 15 і так по наростаючій.

  Ставки в режимі «ЛІНІЯ»

  Також дуже популярний режим ставок на футбол. З допомогою спеціальних фільтрів на сайті букмекерської контори можна відсіяти футбольні матчі на певний час, тобто ті, які ще не почалися.
  В отриманому списку можна вибирати потрібні події і формувати ставку – експрес або ординар.
  Коли завершаться матчі, ставка буде розрахована та виплачена у разі перемоги. Навіть якщо одна подія програє рахуватися програної буде вся ставка.

  Як правильно робити ставки

  Як робити ставки на футбольні матчі правильно? Це вміння доступно не відразу. Звичайно, може дуже пощастити вже в першій ставці, проте розраховувати на такий результат не варто. Пощастить один раз – а потім в запалі азарту можна програти все і в момент.
  Тому краще починати з невеликих сум, щоб розібратися зі специфікою спортивних ставок, не соромитися користуватися аналізаторами і всіляко експериментувати. Дуже часто виграють ставки, які не помітні з першого погляду. Найцікавіше, що навіть, здавалося б, надійні ставки з мінімальним відсотком виграшу – 101 (тобто 1%) не завжди заходять. Зазвичай це стосується футбольних матчів, де гранди грають проти явних аутсайдерів.
  Як робити ставки на футбольні матчі правильно?

  Взяти, приміром, результати футбольних матчів, ставки на лідерів в яких мали такий низький відсоток. «Барселона» просто знищує своїх противників, і тут несподівано програє «Еспаньолу». Звичайно, багато поставили на перемогу фаворита, а тут раз – і, здавалося б, вигідна ставка програна. Так що потрібно ретельно підходити до події.
  До речі, якщо в якості спорту обраний футбол, то краще і робити ставки тільки на цей вид спорту. Намагаючись вхопитися за переможні коефіцієнти в різних видах спорту, їх аналіз буде неякісним, що призведе до програшу і фінансових збитків.

  Виграшні ставки і виведення коштів

  Розбиратися, де робити ставки на футбольні матчі гравець повинен сам, хоча і з урахуванням загальних відгуків про букмекерській конторі. Наскільки чесно діє та чи інша БК, як довго виводяться виграші, немає обману з результатами матчів – ці фактори дуже важливі, і витрата часу на їх з'ясування є необхідною.
  Крім того, важливим є і спосіб виведення виграшних коштів. Шановні букмекери пропонують щасливчикам досить широкий спектр виведення грошових коштів. Тут і банківські картки (Visa, Master Card, Maestro), і електронні гаманці (QIWI, "ЯндексДеньги", PayPal, WebMoney), банківські перекази, і отримання виграшу готівкою. Ось таким конторам і виявляється найбільшу довіру, вони мають безліч клієнтів.
  Як робити ставки на футбольні матчі правильно?

  Маленька порада про те, як робити ставки на футбольні матчі правильно. Не варто намагатися за один раз виграти велику суму грошей, роблячи десятки ставок поспіль. Справжні каппери (професійні гравці на ставках) ніколи не роблять більше 2-3 ставок на день, збільшуючи свій виграш в 2-3 рази. Тим більше, що вони ретельно підбирають події, в яких імовірність виграшу становить 80-90%, що істотно спрощує отримання прибутку.
  Ну, і не варто втрачати голову, кидатися великими сумами в надії отримати ще більше. Азарт – це небезпечна річ, може призвести до великих боргах і інших неприємностей.