Корисні поради
на всі випадки життя
» » Фільм «Гюльчатай»: актори і ролі

Фільм «Гюльчатай»: актори і ролі

Додано: 04.03.18
Рубрика: Цікаве
Сьогодні ми обговоримо фільм «Гюльчатай»: актори і ролі, фото персонажів і особливості сюжету будуть наведені далі. Режисер картини - Роман Просвірнін. Ця мелодрама 2012 року складається з 8 серій. Сценарій створили Ольга Кузнєцова-Тарасова та Олена Соловйова. Операторська робота - Кирило Зоткін. Композитори Е. Скрипкін і Д. Мигдал.

Анотація

Фільм «Гюльчатай»: актори і ролі

Обговоримо сюжет фільму «Гюльчатай». Актори і ролі названі в наступних розділах. Скромна, добра і прекрасна Гюльчатай живе в азіатському селі. Вона мріє допомагати людям і стати медсестрою. Героїня знайомиться з російським солдатом Павлом, між ними виникає закоханість.
Якраз тоді з міста повертається син впливового Алішера, «господаря села» - Рустам. Запримітивши Гюльчатай, розпещений молода людина вирішує взяти її в дружини.
Підозрюючи, що дівчина може за нього не піти, він хитрістю підводить її батька - бідного пастуха - під неоплатный борг. Єдиний спосіб розплатитися – це віддати доньку.

Основні учасники

Фільм «Гюльчатай»: актори і ролі

Саера Сафарі зіграла Гюльчатай. Ця актриса народилася в Душанбе, отримала освіту у Вищому театральному училищі Щепкіна, на курсі Віктора Коршунова. Брала участь у наступних картинах: «Повернути будь-яку ціну», «І я там був», «Без кордонів», «Московська хорт», «В очікуванні моря», «Салам Масква», «Десантура».
Вітя Соколов і Паша Солодовников також відносяться до головних дійових осіб фільму «Гюльчатай». Актори Євген Пронін та Іван Жидков втілили ці образи.
Євген Пронін народився в Климовске, отримав освіту в ВТУ Щукіна, на курсі М. А. Пантелєєвої. Брав участь у наступних картинах: «Вчора. Сьогодні. Назавжди», «Три дороги», «Любовна мережа».
Іван Жидков народився в Свердловську. Співпрацював з Московським театром Олега Табакова і МХТ Чехова. Брав участь у наступних картинах: «Ланцет», «Каспій 24», «Я ніколи не плачу».

Мирхадиев і Рудова

Пастух Аджибек і Жанна займають важливе місце у фільмі «Гюльчатай». Актори Карім Мирхадиев і Наталя Рудова перенесли цих героїв на екран.
Карім Мирхадиев народився в Бухарі, отримав освіту в Ташкентському театральному інституті. Починав акторську діяльність в театрах «Ильхом» і «Еш гвардія». Удостоєний звання Заслуженого артиста Республіки Узбекистан. Брав участь у наступних картинах: «96 годин», «Готель», «Зрада», «Свинець», «Висоцький. Спасибі, що живий», «Вільна дочка», «Пізня життя», «Слід саламандри», «Остання мить».
Наталя Рудова народилася в Пахтакоре. Росла в місті Актау, в Казахстані, там прожила до 12 років. Після цього сім'я Рудовых вирушила в місто Іваново. Наталя отримала освіту в обласному училищі культури, в майстерні Щекиной. Брала участь у наступних картинах: «Щастя! Здоров'я!», «Чисто московські убивства», «Молодіжка», «Любов у місті ангелів».

Інші герої

Нурік та Олександра Матвіївна запам'яталися глядачам фільму «Гюльчатай». Актори Шахриер Иззатуллаев і Тамара Сьоміна зіграли ці ролі.
Шахриер Иззатуллаев брав участь в наступних картинах: «Пісня гірської річки», «Гюльчатай. Заради любові», «Джасур», «Гюльчатай». Також він брав участь у стрічці «Я це я».
Тамара Сьоміна народилася в місті Льгов. Удостоєна звання Народної артистки. Отримала освіту у Всесоюзному державному інституті кінематографії, в майстерні О. Пижової. Брала участь у фільмах: «Служили два товариша», «Кримська сакура», «Королева Марго», «Уроки виживання», «Невигадані життя», «Медсестра», «Людмила Гурченко».
Алішер і Наталія Карлівна також фігурують в сюжеті фільму «Гюльчатай». Актори Геннадій Венгеров та Ірина Розанова з'явилися в зазначених амплуа. Про цих людей ми також поговоримо.
Геннадій Венгеров - німецький і російський актор. Отримав освіту в студії при МХАТ СРСР, на курсі професора В. К. Монюкова і Ст. Н. Богомолова. Народився у Вітебську в 1959 р., 27 серпня. Пішов з життя в Дюссельдорфі, 2015 р., 22 квітня.
Фільм «Гюльчатай»: актори і ролі

Ірина Розанова народилася в Рязані. Відбувається з акторської родини.