Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Траса смерті": вся інформація про серіал

"Траса смерті": вся інформація про серіал

Додано: 28.03.18
Рубрика: Цікаве
«Траса смерті» — це російський телесеріал, що розповідає про таємничі вбивства, які відбуваються на федеральній трасі. Два досвідчених слідчого беруться за розкриття цієї справи, щоб зловити бандитів і запобігти новим злочинам. Головні ролі у фільмі виконали актори: Андрій Мерзлікін, Сергій Маковецький і Агнія Кузнєцова.

Коротка інформація про фільм

Стрічка була знята в 2017 році і складається з 10 серій по 45 хвилин. Цікавим фактом є, що серіал був знятий на основі реальних подій, які відбулися в 2014 році. Угруповання злочинців навіть дали назву – банда ДТА, на честь знаменитої американської комп'ютерної гри, так як в ній були ігрові завдання, схожі з досконалими на трасі злочинами. Проте продюсери взяли тільки основну ідею для серіалу, все інше: сюжет, герої, події - були вигадані. Телесеріал вперше транслювався на російському телеканалі «НТВ» в середині квітня 2017 року.

Сюжет

"Траса смерті": вся інформація про серіал

Історія серіалу «Траса смерті» розгортається навколо подій, які відбуваються на трасі федерального призначення. Там сталася серія вбивств, внаслідок яких злочинці втекли і не залишили після себе ніяких зачіпок і доказів. Однак відразу стає ясно, що тут орудує одна і та ж банда. Вони підкладають на дорогу гострі металеві шипи, які змушують водіїв зупинитися. Після цього злочинці вбивають всіх, хто є в машині, стріляючи в упор. Бандити жодного разу не залишили після себе доказів. Також не зрозумілий мотив злочину, адже вони не крадуть з машини нічого цінного – гроші і вантаж завжди залишаються в цілості й схоронності. Для розкриття справи були залучені два професіонала: майор Олег Звонарьов і полковник Ігор Мельников. Однак відносини між Звонаревым і Мельниковим складні. Колись між ними стався конфлікт, який вони так і не дозволили. Розслідуванням справи про вбивство починає займатися ще один чоловік. Це молода дівчина по імені Марія Корсакова, яка працює журналісткою. Рідний брат героїні був убитий на цій же трасі, і вона вирішила у що б то не стало знайти злочинців. Для того, щоб якомога швидше відшукати бандитів і запобігти нові вбивства, Олег Звонарьов і Ігор Мельников вирішують об'єднати свої зусилля з Марією Корсакової. Всі серії фільму «Траса смерті» тримають в напрузі і очікуванні розв'язки сюжету.

Актори і ролі

"Траса смерті": вся інформація про серіал

Головними героями фільму стають Олег Звонарьов, Ігор Мельников і Марія Корсакова. Роль майора Олега Звонарьова виконав відомий російський кіноактор Андрій Мерзлікін. Його герой - дуже чесна і порядна людина, якого цінують на роботі за те, що він береться за найскладніші розслідування і доводить їх до кінця. Актриса Агнія Кузнєцова грає роль молодої журналістки на ім'я Марія Корсакова. Із-за злочинів на трасі Марія втратила свого брата і тепер хоче знайти тих, хто вбив його. Роль полковника Ігоря Мельникова дісталася акторові Сергію Маковецькому. Його герой Ігор Мельников – дуже серйозна людина, яка завжди виконує свою роботу сумлінно. Незважаючи на свої розбіжності з майором Звонаревым, він готовий працювати разом з ним, щоб розкрити справу і зловити злочинців. Актори фільму «Траса смерті» змогли впоратися зі своїми ролями і тримати інтригу в серіалі до самого кінця.

Андрій Мерзлікін

"Траса смерті": вся інформація про серіал

Андрій Мерзлікін – відомий російський актор театру і кіно. Він народився 24 березня 1973 року в місті Калінінград. Актор з'явився на світ в родині звичайних робочих людей, його батько був водієм, а мати – бухгалтером. Після школи Андрій закінчив машинобудівний університет, але одного вищої освіти йому виявилося недостатньо. Він також отримав червоний диплом академії побуту та послуг, однак на той момент Андрій Мерзлікін вже мріяв стати актором і вступив в театральний інститут. Фільмографія Андрія Мерзлікіна дуже велика, у нього на рахунку понад 100 кінокартин. Популярність акторові принесла роль у фільмі «Бумер», який вийшов на екрани в 2003 році. Кінокартина була настільки успішною, що Андрій Мерзлікін відразу ж став одним із найбільш затребуваних акторів в Росії. Актор чудово справляється як з негативними, так і позитивними ролями. У кінокартині «Траса смерті» Андрій Мерзлікін зіграв одну з головних чоловічих ролей.

Агнія Кузнєцова

"Траса смерті": вся інформація про серіал

Молода актриса Агнія Кузнєцова з'явилася на світ 15 липня 1985 року в місті Новосибірськ. Її батьки були дуже творчими людьми: батько працював художником, а мати викладала в Інституті мистецтв. Агнія з самого раннього дитинства навчилася малювати і мріяла піти по стопах батька. Однак, коли Агнія стала відвідувати театральну студію, її плани різко змінилися. Вона вирішила стати актрисою і, закінчивши школу, пішла в театральний інститут. Агнія Кузнєцова зіграла в декількох картинах, які були неоднозначно прийняті у кінокритиків. Це такі роботи, як «Груз 200» і «Всі помруть, а я залишуся». Роль Марії Корсакової в кінокартині «Траса смерті» сподобалася Агнії Кузнєцової своєю нестандартністю, так як це не образ доброї і милої дівчини, а героїні з величезною силою волі, яка не зламалася через втрати близької людини.

Сергій Маковецький

"Траса смерті": вся інформація про серіал

Сергій Маковецький – народний артист Росії. Його дитинство було непростим: мати сама виховувала Сергія і дуже багато працювала. Він ніколи не хотів стати актором, але завдяки шкільній п'єсі, в якій його насильно змусили прийняти участь, змінив свою думку. Сергій Маковецький відомий усьому світові як чудовий актор театру і кіно. У 2017 році актор знявся у всіх серіях «Траси смерті», зігравши одного з головних героїв.