Корисні поради
на всі випадки життя
» » Серіал "Дві долі": актори і ролі

Серіал "Дві долі": актори і ролі

Додано: 31.03.18
Рубрика: Цікаве
В протягом шести років на російському телебаченні транслювався серіал "Дві долі". Актори полюбилися глядачам, книги Насіння Малкова, автора однойменного роману, розкуповувалися як гарячі пиріжки. Події, показані в мелодрамі, охоплюють чотири десятиліття. У перших серіях показано 60-ті роки. У прикінцевих - "лихі 90-е". Але не будемо згадувати зміст серій, а розповімо про акторів.
У фільмі "Дві долі" головну роль виконала актриса, яка знімалася виключно в рекламі. Знаменитих прізвищ в титрах було мало. Сьогодні більшість акторів "Двох доль" добре відомі телеглядачам. Хто виконав головну роль?
Серіал "Дві долі": актори і ролі

"Дві долі": актори і ролі

Головну роль виконав Анжеліка Вольська. Актриса зіграла заздрісну, злісну жінку, яка псує життя і собі, і оточуючим. Катерина Семенова виконала роль "заклятої" подруги головної героїні.
У серіалі "Дві долі" актори зіграли і досвідчені, і початківці. До останніх належала тоді ще невідома глядачам Марія Куликова. Олександр Єфімов та Дмитро Щербина виконали головні ролі у серіалі "Дві долі". Актор Денис Матросов зіграв одного з другорядних героїв. У фільмі з'явилася і Неллі Пшоняна - актриса, відома за ролями у стрічках "Службовий роман", "Гардемарини, вперед!". Ольга Понізова зіграла дочка героїні Семенової.
Інші актори "Двох доль": Ст. Кулаков, Ст. Литвинов, А. Мохов, А. Маклаков, Т. Сьоміна, Д. Співаковський, Л. Артем'єва, А. Легчилова, А. Чернишов.

Анжеліка Вольська

Майбутня актриса народилася у 1970 році. Це сталося в поїзді - батьки були геологами, і більшу частину свого життя провели в дорозі. Дитинство Анжеліки Вольська пройшло в Ставропольському краї. З ранніх років вона цікавилася фізикою, математикою і була впевнена, що після закінчення школи отримає серйозну професію і буде працювати науковим співробітником. Але після отримання атестата подала документи в театральне училище, щоб підтримати подругу. Так Вольська стала студенткою Гітісу.
Акторська кар'єра довго не складалася. Але Анжеліка не розбудовувалася. Після отримання диплому про вищу освіту вона вийшла заміж, займалася виключно сім'єю. Періодично знімалася в рекламних роликах. Першу роль у кіно вона виконала у віці 32 років. Інші фільми за участю Анжеліки Вольська: «Зцілення любов'ю», «Все включено», «Хлопчик і дівчинка».
Серіал "Дві долі": актори і ролі

Катерина Семенова

На початку дев'яностих вийшов серіал «Горячев та інші». У цьому фільмі Катерина Семенова зіграла головну жіночу роль. Це була не перша її робота в кіно, але саме після зйомок в телевізійному фільмі про чесному російському бізнесменові до актриси прийшла популярність.
Катерина Семенова народилася в 1971 році, в Підмосков'ї. Батько був сценаристом. Мати – режисером-мультиплікатором. Після закінчення школи Катерина надійшла в школу-студію МХАТ. Вже на другому курсі грала головну роль в постановці "Ундіна".
У кіно Семенова дебютувала в 1987 році, у фільмі «Чоловічі портрети». Потім були картини «Хижаки», «Сходи», «Побачити Париж і померти». Справжню славу їй принесла роль у серіалі «Дві долі».
Серіал "Дві долі": актори і ролі

Марія Куликова

Актриса відома сьогодні насамперед з фільмів, знятих за творами Вікторії Токарєвої. Марія Куликова народилася в 1977 році в Москві. У старших класах відвідувала театральну студію. У 1998 році закінчила Щукінське училище. Грала на сцені Московського театру сатири.
Марія Куликова вперше з'явилася на екрані в 1999 році. Це була кінострічка «Самітник». Роль у серіалі "Дві долі" - четверта у фільмографії Куликової. У 2008 році актриса зіграла в мелодрамі "Своя правда" за книгою Токарєвої. Через рік - у фільмі «Перша спроба». Інші картини з участю Куликової: «Від ненависті до любові», «Той, хто не спить», «Три дороги», «Скліфосовський», «Жінка-зима».
Серіал "Дві долі": актори і ролі

Олександр Єфімов

Актор народився в 1980 році, в Свердловську. Закінчив школу-студію МХАТ, після чого був прийнятий в театр на Малій Бронній. Олександр Єфімов зіграв у фільмах «Зірка», «Баязет», «Ад'ютанти любові», «Нульовий кілометр».

Дмитро Щербина

Актор відомий за серіалами «Бальзаківський вік», «Єсенін». В останньому Щербина виконав роль Анатолія Мариенгофа. Майбутній актор народився в 1968 році в Баку. Батько загинув, коли Дмитро був школярем. Разом з матір'ю Щербина переїхав у Мінськ, де отримав атестат зрілості, після чого поїхав у столицю. Дмитро Щербина грав у театрі-студії Табакова. Першу роль в кіно виконав у 1992 році. У 1995-му зіграв Олексія Берестова в екранізації пушкінської повісті «Панночка-селянка».