Корисні поради
на всі випадки життя
» » Класифікація готелів

Класифікація готелів

Додано: 15.01.14
Класифікація готелівЯкщо ви любите подорожувати, і ви віддаєте перевагу зупинятися в готелях, вам напевно буде цікаво познайомитися з класифікацією готелів, адже не секрет, що не всі готелі відповідають уявленням про зірковість. Отже, які ж стандарти передбачаються для готелів 1,2,3,4 і 5 категорій «зірковості»?

Готель 1*

Номери готелю 1* повинні бути двомісними, площею не менше 8 кв. метрів. У номері має бути вся необхідна для комфортного проживання меблі - двоспальне або два односпальні ліжка, стільці, стіл, вішалка або шафа, дзеркало, умивальник. Прибирати номер повинен щодня, зміна білизни - раз в тиждень, рушників - 2 рази в тиждень. Туалет і душ на поверсі з розрахунку 1 туалет на 5 номерів і 2 душа на поверх.

Готель 2*

Номери точно такі ж, як і в готелі 1*, тільки прибирання проводиться 2 рази в тиждень, а туалет з ванною окремий, прямо в номері. В готелі 2* обов'язково присутній кафе або ресторан.

Готель 3*

Площа номера готелю 3* складає не менше 12 кв. метрів. Туалет і душ присутні в обов'язковому порядку. Номери також мають комплектуватися телевізором і кондиціонером. Меблі вже дорожча, і в обстановці кімнати повинні бути присутніми шафа, підставка для багажу, туалетний столик і т.д. Заміна білизни 2 рази в тиждень, рушників - щодня. Як правило, готелі 3* оснащені басейном, рестораном, перукарні або салону краси, СПА-салоном, баром, сауною або лазнею і т.д.

Готель 4*

Все те ж саме, що і в номері 3*, але більш якісне, площа номера - від 13 кв. метрів. Обов'язкова умова номери 4* - кондиціонер, міні-бар, сейф, шампунь, мило, гель у ванній. Готель повинен надавати такі послуги, як прання, прасування білизни, щоденна зміна постелі, сніданок в номер.

Готель 5*

Площа номера - від 16 кв. метрів, два санвузли в номері, ліфт у готелі, дуже якісна обробка номера, вишколений і доброзичливий персонал, міський телефон, і т.д.