Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як створити групу вконтакте

Як створити групу вконтакте

Як створити групу вконтактеДуже багато користувачів Інтернету обожнюють соціальні мережі, зокрема, сайт вконтакте. Але, на жаль, не всі користувачі Інтернету володіють особливими навичками, і не знають, як створюється група вконтакті. Насправді, це дуже просто. Про те, як створити групу вконтакті, зараз вам розповість ваш улюблений сайт корисних порад.

Крок перший
. Для початку необхідно мати аккаунт на сайті вконтакте. Після того, як ви зайшли в власний обліковий запис, потрібно зайти в розділ «Мої групи», який знаходиться в колонці зліва. Дивимося вниз, натискаємо на кнопку «Створити групу».

Крок другий. Вводимо назву групи, придумане заздалегідь. Наприклад, можна зробити групу офіційного сайту міста, де будуть збиратися і спілкуватися люди, які цікавляться новинами і визначними пам'ятками цього міста. Тиснемо «Створити групу». В описі уважно заповнюємо всі поля, пишемо опис групи, її тему, тип групи, місто, країну і т.д. Крім цього, профіль дозволяє створити налаштування. Можна створити «стіну», з допомогою якої всі користувачі групи спілкуються між собою. Можна створити фотоальбом, додавати фотографії в нього зможуть як адміністратор з модераторами, так і будь-які користувачі. Аналогічно фотоальбому можна створити відео альбом і розділ аудіозаписи. Адміністратор групи та модератори можуть створювати новини. У розділі посилання можна додавати зовнішні посилання (посилання можна додавати в обговорення або на стіну). Дуже цікавий розділ - обговорення. У цьому розділі можна задавати питання та проводити опитування на різні теми.

Крок третій.
Зрозуміло, у вашій групі можуть з'явитися (і обов'язково з'являться) неадекватні обличчястості. Для того щоб цього не допустити, доступ в групу можна обмежити. Також можна додати такі додатки, як програми, ігри, тексти. Тиснемо «Зберегти» - все, що група створена!

Крок четвертий.
Тиснемо «Повернутися до групи» (кнопка праворуч угорі). З допомогою кнопки «Редагувати керівництво» можна додати модераторів або навіть адміністраторів. З допомогою кнопки «Редагувати склад» можна додавати або видаляти користувачів. З допомогою кнопки «Запросити в групу» можна запросити в групу друзів або знайомих. З допомогою кнопки «Фотографія» можна вибрати аватар групи.

От і все. Тепер ви знаєте, як створити групу вконтакті для офіційного сайту міста Пушкін. Удачі, ваш улюблений сайт.