Корисні поради
на всі випадки життя
» » «Мажор» 2 сезон Чи буде продовження?

«Мажор» 2 сезон Чи буде продовження?

Додано: 30.12.14
Рубрика: Коли вийде
«Мажор» 2 сезон Чи буде продовження?

Після того, як на Першому каналі завершився показ серіал Мажор, фанати почали питати - [b] Чи буде продовження Мажору? Якщо так, то коли вийде 2 сезон? Дата виходу 1 серії другого сезону цікавить тисячі глядачів. [/b]
23-го грудня 2014 на [b] Першому каналі [/b] завешился показ дебютного сезону російської кримінальної драми «Мажор». Серіал продемонстрував відмінні зрителские рейтинги, а фінал сезону виявився дуже неоднозначним, що викликало у глядачів масу питань, а чи буде продовження у другому сезоні
Буквально через кілька днів після завершення серіалу продюсер проекту [b] Олександр Цекало [/b] розповів в інтерв'ю про подальшу долю Мажору.
«Всі переговори про нові серія закінчені, контракти підписані. Скоро приступаємо до роботи над 2 сезоном - в лютому 2015 року. Сподіваємося, що зможемо закінчити новий сезон «Мажора» вже до осені 2015 року!»
В центрі історії цього серіалу - син дуже заможно бізнесмена у виконанні актора [b] Павла Прилучного [/b] . Хлопець відмовляється працювати і гуляє днями безперервно. Після чергової витівки - бійки з поліцейським, батько позбавляє його всіх грошей і відправляє працювати поліцейським. Тут хлопець починає кардинально змінюватися. Тепер його мета - знайти вбивцю матері.
Про другому сезоні заговорили бувально відразу після фінальної серії першого, такак як у серіалу з'явилося дуже багато прихильників, так і досить відкритий і сумний фінал історії, мав на увазі продовження.
Дата виходу «Мажора» 2 сезон - осінь 2015 року.
А що ви думаєте про серіал? Хочете, щоб вийшов другий сезон?
Анна
Анна Гости 5 червня 2015 07:53
Я жду продолжения!Очень интересно!!!И пожалуста можно хепи- енд!!!!