Корисні поради
на всі випадки життя
» » «Інсургент» (2015)

«Інсургент» (2015)

Додано: 04.03.15
Рубрика: Коли вийде
«Інсургент» (2015)

Дуже скоро події науково-фантастичного блокбастера «Дивергент» будуть продовжені в новому фільмі під назвою «Інсургент» . На цей раз, головній героїні Беатріс потрібно буде мати справу не тільки з наростаючим хаосом у кожної з фракцій, але і добитися успіху в боротьбі з альянсом, який цілком може порушити порядок, який був створений в Чикаго.
Таким чином, екранізація антиутопії романів Вероніки Рот буде продовжуватися. Головні герої не тільки будуть змушені робити нелегкий вибір в умовах вибухнула між фракціями війни, але також стануть на шлях до розгадки таємниці.
Для цього сиквела продюсери спочатку шукали іншого режисера, тому що початок зйомок фільму «Інсургент» перекривався з фазою пост-продакшну фільму «Дивергент» . Студія дуже поспішала, щоб заробити гроші на другий фільм, тому що аудиторія вже «розігріта». Фільм «Інсургент» створений за участю відомого німецького режисера Роберт Швентке, знайомого всім за фільмами «Дружина мандрівника в часі», «Ілюзія польоту», «Татуювання». Крім того, третій фільм франшизи також вийде в не дуже віддаленому майбутньому, і буде представлений глядачам в 2016 році.
Актриса в головній ролі в новому фільмі Дивергент, глава 2: Інсургент залишиться незмінною - Шейлін Вудлі, в тому ж образі Трис - дівчини з далекого майбутнього з незнайомим для нас жорстокими правилами життя.

Дата виходу фільму «Інсургент»


19 березня 2015 року