Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде Смертельний улов 12 сезон

Коли вийде Смертельний улов 12 сезон

Додано: 20.04.15
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде Смертельний улов 12 сезон
Смертельний улов американський документальний телесеріал, який в даний час виходить 11 сезон в ефір на телеканалі Discovery Channel, але багато в мережі хочуть знати чи буде знято продовження і Коли вийде Смертельний улов 12 сезон?
Прем'єра першого сезону Deadliest Catch на каналі Discovery відбулася 12 квітня 2005 року і в даний час це реаліті шоу транслюється в більш ніж 200 країнах по всьому світу. Серіал був створений Томом Бирсом (Льодовий шлях далекобійників, Повернений, Берингове море Золото).
Смертельний улов показує, що відбувається на борту риболовних суден в Беринговому морі під час лову «Аляскинского краба», під час промислових сезонів. Назва серіалу відображає високий ризик отримання травм або смерті, пов'язаних з роботою такого роду. Справді, згідно з даними Business Insider, рибалки з Аляски завжди були в топ-10 списку найбільш небезпечних робочих місць в Америці.
З моменту свого дебюту в 2005 році телесеріал зібрав багато позитивних відгуків і отримав багато прихильників. У 2012 році «Смертельний улов 8 сезон» виграв два з трьох номінацій Еммі.
Прем'єра 11-го сезону Смертельний улов відбулася на каналі Discovery 14 квітня 2015 року. Ще не було жодних офіційних заяв від каналу про його відновлення ще на один сезон, але враховуючи популярність шоу і велика кількість фанатів ми вважаємо, що Дата виходу Смертельний улов 12 сезон обов'язково відбудеться в 2016 році. Слідкуйте разом з нами за останніми новинами.
Вам подобається дивитися серіал Смертельний улов?