Корисні поради
на всі випадки життя
» » «Божевільні» 8 сезон

«Божевільні» 8 сезон

Додано: 20.04.15
Рубрика: Коли вийде
«Божевільні» 8 сезон
Американський серіал Божевільні ось вже сім сезонів радує багатьох глядачів. Але що ж буде далі? Чи буде продовження? Коли вийде 8 сезон серіалу Божевільні? Дата виходу нових серій Mad Men цікавить багатьох.
Цей серіал почав свою переможну ходу на американському телебаченні ще влітку 2007 року. З того часу виконавці головних ролей Джон Хемм, Елізабет Мосс, Вінсент Картайзер, Дженьюері Джонс привернули увагу багатьох глядачів.
Серіал розповідає про співробітників перспективного рекламного агентства з нагремевшим назвою «Стерлінг-Купер». Події розгортаються в шестидесяті роки 20-го століття в Нью-Йорку.
Директор цієї контори Дон Дрэйпер, який є справжнім професіоналом своєї справи. Він постійно генерує нові ідеї, щоб їх втілити в життя. За його гарним настроєм і показовою успішністю ховається безліч проблем.
З дружиною у головного героя дуже напружені стосунки, так і з співробітниками на роботі не все гладко. Однак навіть у таких непростих умовах Дон Дрэйпер примудряється давати гідну відсіч своїм конкурентам.
Нагадаємо, що раніше керівництво каналу повідомляло про те, що сьомий сезон серіалу буде заключним, так що продовження не буде.
Дата виходу Божевільні 8 сезон - серіал завершений.
А вам подобався цей серіал? Що думаєте про його закриття?