Корисні поради
на всі випадки життя
» » Серіал Солодке життя — 3 сезон коли вийде

Серіал Солодке життя — 3 сезон коли вийде

Додано: 08.06.15
Рубрика: Коли вийде
Серіал Солодке життя — 3 сезон коли вийде
У цього російського серіалу чимало відданих шанувальників, які хочуть знати, коли вийде Солодке життя 3 сезон? Всіх їх цікавить, а чи буде продовження улюбленого телепроекту? Якщо буде, то коли буде названа дата виходу нової пачки серій?
Стало ихзвестно, що продовження серіалу «Солодке життя», який транслював канал ТНТ, буде знято. У своєму інтерв'ю режисер проекту Андрій Джунковський розповів,що зйомки третього сезону стартують найближчим часом. Причиною такого рішення стала величезна популярність другого сезону, який транслювався на початку літа 2015 року.
Також повідомляється, що в продовженні серіалу «Солодке життя» будуть зніматися такі актори, як Березня Носова, Микита Панфілов, Анастасія Меськова, Антон Денисенко, Марія Шумакова, Роман Маякін. Андрій Джунковський інші. Крім них в третьому сезоні глядачі побачать нових героїв і нові несподівані історії.
Цікаві факти:
1. Марія Шумакова прославилася після зйомок в серіалі «Солодке життя». Актриса почала досить активно зніматися не тільки в російських, але і в зарубіжних фільмах. Так її можна побачити в картині французького режисера, а восени 2015 року вона будетработать у бельгійського режисера, як продюсер і сценарист.
2. Точно відомо, що продовження серіалу буде. Зйомки нових серій заплановані на липень цього року. Дата виходу 3 сезону намічена на 2016 рік.
3. Після завершення показу другого сезону, канал ТНТ показав всі серії другого сезону без цензури. У цьому варіанті багато еротичних сцен.
4. Крім нового сезону, заплановані зйомки повнометражного фільму.
Дата виходу Солодке життя 3 сезон — 2016 рік.
А вам сподобався другий сезон? Що думаєте про серіал?