Корисні поради
на всі випадки життя
» » Серіал «Милі ошуканки» 7 сезон

Серіал «Милі ошуканки» 7 сезон

Додано: 13.08.15
Рубрика: Коли вийде
Серіал «Милі ошуканки» 7 сезон
Цей серіал за шість сезонів зумів завоювати величезну армію фанатів, які тепер интерсуются, коли вийде «Милі ошуканки» 7 сезон? Всі вони хочуть першими дізнатися, чи буде знято продовження і названа дата виходу нових серій цього захоплюючого телепроекту?
Серіал Pretty Little Liars багато критики і глядачі називають одним з найпопулярніших і цікавих підліткових серіалів в сучасному медіапросторі. Сюжет серіалу «Милі ошуканки» більш інтригуючий, ніж у подібних телепроектів. Популяность серіалу призвела до того, що був випущений спін-офф, який називався «Рейвенсвуд».
Що стосується продовження, то творці серіалу і керівництво каналу офіційно повідомили, що 7 сезон буде знято. Його дата виходу запланована на літо 2016 року.
Сюжет серіалу:
У центрі сюжету цього молодіжного серіалу знаходяться чотири подруги. Одного разу їх загальна подруга Елісон пропадає, а потім з'ясовується, що вона мертва. Крім цього в житті подруг виникає дивний і загадковий чоловік, який підписує свої повідомлення ініціалом «А». Цей «А» знає всі секрети головних героїнь. Спочатку дівчата Тобі, а потім свого шкільного вчителя Езра Фитца.
Події серіалу розгортаються в невеликому містечку, де в затишних особняках киплять нешутошние пристрасті. з часом стає ясно, що Елісон було відомо безліч чужих секретів. Загалом за шість сезонів було багато цікавих і захоплюючих подій
Факти і новини про серіал
В основі сценарію серіалу «Милі ошуканки» лежать книги письменниці Сари Шепард. Серія цих книг складається з 16 книжок. Це означає, що сезонів у серіалу може бути багато.
Під час трансляції шостого сезону керівництво каналу АВС Family офіційно повідомило, що серіал продовжується відразу на два сезони — 7 і 8.
Дата виходу «Милі ошуканки» 7 сезон — червень 2016 року.
А що ви думаєте про це серіалі? Будете дивитися новий сезон?