Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде 3 сезон серіалу «Зупинись і гори»

Коли вийде 3 сезон серіалу «Зупинись і гори»

Додано: 13.08.15
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде 3 сезон серіалу «Зупинись і гори»
Якщо вам сподобалися перші два сезони американського серіалу Halt and Catch Fire , то ви напевно цікавитеся, коли вийде 3 сезон «Зупинись і гори». Разом з вами тисячі фанатів серіалу хочуть дізнатися, коли буде названа дата виходу продовження цієї телеісторії?
Ще під час початку трансляції другого сезону в інтернеті з'явилися перші чутки про плани творців знімати третій сезон цього драматичного телесеріалу від телеканалу AMC.
Шоураннер «Зупинись і гори» Джонатан Лиско навесні 2015 року у своєму черговому інтерв'ю повідомив, що шоу Halt and Catch Fire може зовсім не обмежиться двома сезонами, а піти набагато далі. Трохи жартома він додав, що цей драматичний телепроект про життя 80-их може в перспективі тривати до семи сезонів.
«Ми щиро дякуємо наших відданих фанатів. Якщо вони продовжать підтримувати наш серіал, то я сподіваюся, що у нас буде хороша можливість зняти ще багато сезонів цього шоу. Звичайно про сім сезонів — це поки жарт, яка згадується нашими сценаристами. Вони кажуть, що в 2020 році в серіалі розповідатиметься про період часу, який ми бачимо в даний час. Остаточне рішення буде залежати від рейтингів другого сезону, але вже тепер можна припустити, що третій сезон буде».
Дата виходу «Зупинись і гори» 3 сезон — літо 2016 року.
А що ви думаєте про це серіалі? Ви хочете побачити продовження?