Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як створити сайт з нуля

Як створити сайт з нуля

Додано: 17.09.14
Як створити сайт з нуля

Перед тим, як почати освоювати знання з приводу підстави сайту слід чітко визначитися, навіщо вам потрібен сайт, яка його основна мета. Якщо ви збираєтеся заснувати сайт для власного використання або для реклами товарів і послуг, а також для мети заробити, то можна для початку використовувати безкоштовні сервіси .

Зараз інтернет світ наповнений безкоштовними шаблонами, конструкторами, які дозволяють заснувати макет за лічені хвилини. Якщо ви вже вирішили зробити сайт щоб заробляти на ньому, слід докласти певних зусиль і вкласти трохи грошових коштів.

Як створити сайт з нуля


Вибір тематики сайтуТема повинна бути оригінальною . Чим відоміший тема, тим більше інтернет сторінок засновано. Таким чином, у вас дуже мала ймовірність, що ваш сайт буде одним з перших в топі пошукових систем і значитися як найбільш відвідуваний.

Можна виконати сайт про свої захоплення, улюбленій команді (футболу, баскетболу і так далі), книгах або музиці, найголовніше, щоб відвідувачі були нею зацікавлені. Інформація, яка розміщена на сайті, повинна бути знайома й цікава людям, і, безумовно, вам! Дуже важко розповісти людям те, у чому повністю не розбираєшся або просто не интересно.После того, як загальна тема сайту обрана, можна починати створювати сайт .

Як створити сайт з нуля


Програми для створення сайту

Представляємо вашій увазі список дуже важливих програм , які обов'язкові при створенні сайтів з нуля . Без їх ознайомлення створити сайт неможливо .

Це такі програми:
- HTML є мова - основою для всіх сайтів;
- CSS - це мова, який незамінний при створенні дизайну сайту;
- javascript - мова, яка використовується при роботі з написанням сценаріїв;
- PHP є найбільш затребуваним мовою як програмування Web-серверів. Він виконує скрипти реєстрації і авторизації, а також інші послуги;
- MySQL - це програмне забезпечення, яке дозволяє працювати з базою даних, застосовує мову запитів SQL;
- XML є найважчою частиною, яка містить вторинну ставлення до самої роботи створення сайту. Також ця мова широко використовують для заснування важких мереж (корпоративних). Область його застосування багатогранна.

Отримавши базові навички перерахованих програмних забезпечень, ви зможете дуже легко і якісно виконати власний ресурс. Існує багато літературних видань по роботі з даними програмами, в яких деталізовано, описано, як і для чого призначення кожної програми.