Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вставити малюнок у Word?

Як вставити малюнок у Word?

Додано: 07.07.14
Як вставити малюнок у Word?
Досить часто при оформлення рефератів, доповідей, курсових і дипломних робіт доводиться текстовий матеріал забезпечувати наочними ілюстраціями, вставляючи малюнки в набраний документ. Для вирішення цієї задачі популярний текстовий редактор Word містить весь необхідний набір засобів та інструментів, що здійснює додавання, редагування та форматування графіки. Розглянемо основні, вбудовані в Word, можливості. Проста вставка малюнка в Word 2007 і новіше
Найпростішим способом вставки малюнка в текстовий редактор Word є його просте перетягування мишкою. Даний спосіб може бути використаний, якщо розмір зображення приблизно відповідає очікуваному і не призводить до значних порушень у форматуванні документа. Але найчастіше все відбувається по-іншому. Доданий зображення виходить за межі документа, а вся ретельно налагоджена структура документа порушується. Допомогти в цьому випадку може тільки правильна вставка малюнка, а також подальше налаштування його форматування в документі.

Як правильно вставити малюнок у Word
Більш правильним способом є використання спеціального інструменту «Рисунок» з групи основного меню «Вставка». Натисніть на «Малюнок», у вікні виберіть зображення на диску комп'ютера і натисніть кнопку «Вставити». Зображення буде додано в документ та відкрито набір інструментів для форматування і параметри.

Як вставити малюнок у Word?

Основні можливості форматування
Розглянемо найбільш корисні і часто використовувані засоби налаштування і оформлення доданого зображення.
 1. Масштабування. Виконується перетягуванням одного з маркерів, який розташований по периметру малюнка при його вставці. Перетягування за кутові маркери пропорційно змінює висоту і ширину зображення без його спотворення. Використання середніх маркерів змінює масштаб тільки по обраній стороні. При цьому пропорції вихідного зображення порушуються. Верхній маркер з зеленою крапкою дозволяє повертати зображення на будь-який обраний кут.

  Як вставити малюнок у Word?

  Розташування в тексті. Дозволяє вибрати обтікання малюнка текстом різними варіантами.

  Як вставити малюнок у Word?

  Обрізка. З її допомогою можна підрізати зображення до необхідних розмірів.
  Яскравість і контрастність. Регулювання даних параметрів виявляється корисною при вставці в документ сканованих зображень, що містять тло сірих тонів, від якого хотілося б позбутися або значно приглушити.
  Рамка. Доданий зображення можна обрамити дуже красивою рамкою, вибравши необхідний тип із запропонованого набору.


  Якщо потрібний зображення потребує глибшого редагуванні, то його найкраще провести в спеціально призначених для цього програмах, наприклад Photoshop, а вже після цього вставляти в Word.