Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як прибрати зморшки за допомогою операцій?

Як прибрати зморшки за допомогою операцій?

Додано: 09.08.14
Як прибрати зморшки за допомогою операцій?
Для жінок різного віку дуже важливо мати доглянуту і привабливу шкіру без зморшок. Ще з давніх часів жінки прагнули бути красивими і мати доглянуту молоду шкіру, починаючи з давньогрецьких богинь і німф і, закінчуючи вже сьогодні, відомими голлівудськими киноактрисами.
Але, на жаль, на сьогоднішній день це вимагає великої затрати сил і часу - адже щодня шкіра піддається різним негативним впливам, від яких потрібна хороша захист. І не завжди рятують маски для обличчя. Ідеальним рішенням догляду є лазерна косметологія обличчя, яка дає помітні результати і дозволяє не вдаватися до пластичних операцій.

Лазерна косметологія обличчя

1. Фотоомолодження

Фотоомолодження - це надійний метод боротьби зі старінням шкіри, пігментними плямами і зморшками. Процедура фотоомолодження абсолютно безпечна і безболісна, триває приблизно 20-40 хвилин, у залежності від складності оброблюваної ділянки шкіри. Курс фотоомолежения складається приблизно з 3-7 процедур. Ефект від даних процедур полягає в тому, що шкіра стає гладкою, еластичною, пори помітно звужуються, усуваються пігментні плями і зморшки, поліпшується колір.2. Лазерний пілінг

Лазерний пілінг - один із ефективних і перевірених способів омолодження шкіри, дозволяє не вдаватися до оперативного втручання. В ході цієї лікувальної процедури видаляються омертвілі клітини шкіри, рубці, оновлюється клітинний склад і з'являється вже оновлена бридка, пружна шкіра. Лазерний пілінг абсолютно безпечний у плані інфекційних заражень, за рахунок поверхневого впливу. Реабілітаційний період після процедури становить близько 7 днів. З допомогою лазерного пілінгу видаляється зморшки, рубці від акне, пігментні плями, поліпшується колір і текстура шкіри.

3. Лазерна наноперфорація

Лазерна наноперфорація є технологією омолодження нового покоління, спрямована проти старіння шкіри - шкіра виглядає помітно вигляд, контури обличчя витонченими. В результаті такої процедури лазерний промінь створює на шкірі кілька тисяч мікроканалів. Ці канали настільки мікроскопічного розміру, що шкіра не пошкоджується, а дія лазера спрямоване тільки на проблемні ділянки. За рахунок цього починається регенерація шкірних покривів і вироблення колагену і еластину, які роблять шкіру знову красивою у гладкою. Процедура наноперфорации не займає багато часу, абсолютно безболісна, не вимагає госпіталізації. Реабілітаційний період практично не помітний: у перші 2-3 години після процедури шкіра трохи почервоніє, потім протягом двох днів почервоніння пройде. І вже через два тижні буде видно приголомшливий результат омолодження: зникнуть зморшки, звузяться пори, покращиться тонус шкіри, особа придбає здоровий колір.

Де зробити процедуру?

"Все тут" говорить про те, що такі процедури можна зробити в мережі клінік лазерної косметології. Багато з процедур, які надає клініка, є новітніми технологіями і розроблені ними самими. Так що, тепер всі жінки можуть позбутися хвилюючих їх проблем і завжди виглядати карколомно.