Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати обструктивний бронхіт

Як лікувати обструктивний бронхіт

Додано: 01.09.14
Як лікувати обструктивний бронхіт
Бронхіт - запалення слизової відділу в легенях. Внаслідок запалення може повітрообмін, виникає утруднення дихання, з'являється слиз. Різновидом гострого бронхіту є обструктивний бронхіт.

Чому виникає бронхіт і його симптоми


При призначенні терапії лікар дізнається, яка різновид бронхіту у пацієнта, оскільки лікувати обструктивний бронхіт необхідно після ретельної діагностики з дослідженням всієї симптоматики.
Обструктивний бронхіт може бути викликаний недавно перенесеної хвороби з ураженням відділу органів дихання - бронхів, бактеріями, які потрапили в організм разом сторонніми шляхами внаслідок недотримання гігієни, можливо і одночасне зараження вірусними і бактеріальними мікробами. Забрудненість навколишнього середовища, вдихуваного повітря, викид пилку під час цвітіння рослин можуть викликати реакцію слизової (у разі підвищеної чутливості до певних подразників), а також призвести до уражень легеневої системи, викликаючи закупорку дрібних відділів бронхів і бронхіальні спазми. Можливе підвищення температури, іноді показник шкали термометра може досягати 39 градусів.
У всіх формах бронхіту кашель є основним симптомом, сухий на початку захворювання. Кашель - захисний засіб організму, за допомогою якого з органів дихання виводяться мікроби і інфекції. Якщо змінився тип кашлю на вологий, з виходом в процесі секрету, лікування діє і почався процес одужання. Лікар підбирає з метою лікувати обструктивний бронхіт оптимальний комплекс лікарських засобів і фізіотерапевтичних процедур.

Як лікувати обструктивний бронхіт?


Діти різного віку більш схильні гострого бронхіту, тоді як у дорослих він частіше виявляється у стадії хронічного захворювання. Часто звернення до лікаря на початку захворювання і точне дотримання запропонованим рекомендаціям дозволяє лікувати обструктивний бронхіт швидше і з меншою ймовірністю розвитку бронхіальної астми, ніж при домашньому неконтрольованому лікуванні виключно засобами нетрадиційної медицини.
Лікувати обструктивний бронхіт необхідно в кількох напрямках, з метою охоплення всіх симптомів і не допущення розвитку ускладнень або переростання в хронічну форму захворювання. При наявності чітких хрипів в бронхах необхідно підсилити виведення мокротиння шляхом інгаляцій. Антибіотики призначають, коли захворювання викликане вірусом або бактеріями, щоб лікувати обструктивний бронхіт, коли захворювання спричинене вірусом або бактеріями. Масаж перешкоджає застою слизу в бронхах і полегшує її виведення. Приміщення повинне бути провітрено, дієта молочно-рослинна, що супроводжується рясним питвом. Хворому пропонують в обов'язковому порядку дотримуватися постільного режиму, зміцнювати організм иммуноподдерживающими препаратами та вітамінами. Лікар визначає склад і частоту застосування лікувальних процедур з метою для того, щоб лікувати обструктивний бронхіт і не допустити рецисму захворювання.
Автор: Габдрахманова Людмила