Корисні поради
на всі випадки життя
» » Дієта при лямбліозі у дорослих

Дієта при лямбліозі у дорослих

Додано: 01.09.14
Дієта при лямбліозі у дорослих
Лямбліоз прийнято вважати захворювання, яке відбувається із-за того, що в кишечнику з'являються лямбилии - шкідливі мікроби. Вони з'являються в організмі разом з брудом, що може потрапити з рук і немитого їжі. Захворювання поширене у дітей, але зустрічається і у дорослих.
Дієта при лямбліозі у дорослих допомагає впоратися із захворюванням на ранній стадії, так і вже протягом хвороби.

Симптоми захворювання


На ранній стадії захворювання себе практично не проявляє, і виявити його можуть тільки обстеження. А в момент загострення у людей підвищується температура, з'являються гази і болі в кишечнику, здуття живота, нудота.

Як запобігти захворюванню


У першу чергу потрібно мити руки перед їжею і обробляти їжу, особливо фрукти та овочі. Тобто дотримуватися найпростіші правила гігієни. Ніколи не гризти нігті, так як під нігтями постійно накопичується бруд, і в цьому випадку дієта при лямбліозі у дорослих, також як і у дітей, допомагати не буде.
Якщо ж є постійні схильності до даного захворювання, то потрібно дотримуватися дієти завжди.

Дієта при лямбліозі у дорослих: основні правила


У першу чергу потрібно приймати мінімум простих вуглеводів. Так як вони допомагають розвиватися захворювання. Не слід харчуватися ковбасою, паштетами, простим молоком, хлібом і макаронами, не вживати здобні булочки та інші солодощі. Також не варто зловживати крупами (не рахуючи гречку, рис та кукурудзу). Ну і, звичайно, повністю виключити продукти з харчовими добавками.
Треба їсти більше фруктів і овочів. Не забувайте мити!
В якості хліба потрібно використовувати в їжу, що не містить пшеничного борошна. Тобто висівки, оладки з рисового борошна, з додаванням кефіру.
Дієта при лямбліозі у дорослих передбачає вживання нежирних сортів м'яса.
З рідини рекомендується пити морси, особливо з журавлини і брусниці, нежирний кефір і компоти. Пити потрібно часто. Але не слід пити за 15 хвилин до їжі і протягом години після. Не можна запивати їжу.
Найкраще в якості дієти використовувати роздільне харчування. Адже це не тільки мода, але і маса корисних для нашого організму. Потрібно вживати продукти тільки окремо, або тільки ті, які володіють хорошою сумісністю. Таблиці сумісності продуктів представлені в інтернеті у вільному доступі.
Якщо не дотримуватися дієти, то це може призвести до появи шлаків в організмі, а це в свою чергу сприяє розвитку даного захворювання. Дотримуючись дієти, можна захистити себе від неприємних моментів і бути завжди у формі.