Корисні поради
на всі випадки життя
» » Методика відновлення зору Жданова

Методика відновлення зору Жданова

Додано: 01.09.14
Методика відновлення зору Жданова
Методика відновлення зору Жданова має двох основоположників: Шичко і Бейтс. У своїй методиці Жданов об'єднав навчання двох вчених, змінивши деякі вади. При регулярному виконанні вправ, зазначених у цій методиці, зір можна повністю відновити. Вже через тиждень практики люди знімають окуляри.

Суть методики


У відповідності з даною методикою людина повинна виконувати певні вправи і вести щоденник тих справ, які він повинен виконати наступний день. Такий щоденник виступає своєрідним методом самонавіювання, тобто людина як би створює для себе певну програму, наприклад, «завтра я не буду пити алкогольні напої на своєму дні народженні», «завтра здам залік на відмінно» і так далі.
Методика відновлення зору Жданова передбачає вживання препаратів, які сприяють відновленню зору, а також зміцнення організму в цілому.
До таких препаратів відносять:водний екстракт прополісу;
«Ветом» - це препарат для підняття імунітету;
«Чорниця» включає в себе суміш чорниці та перги.Методика відновлення зору Жданова: в чому ефективність?


Однозначно сказати, що методика ефективна або ні - неможливо. Думки людей, опробовавших цю методику, сильно відрізняються. Деякі стверджують, що завдяки Жданову вони значно поліпшили якість зору і позбулися очок, інші - називають його шарлатаном, а метод - непрацюючим.
Існують деякі фактори, від яких залежить ефективність методу:Навіюваність людини. Якщо людина легко піддається навіюванню, в такому випадку ймовірність того, що зір ефективно відновиться, збільшується.
Поставлений діагноз. У випадках, коли зір погіршується із-за емоційних проблем, порушена виключно очна функція, а будова очі не змінено, ймовірність відновлення зору за даною методикою дуже велика.
Бажання і систематичність виконання необхідних вимог. Цілком зрозуміло, що якщо не вживати ніяких спроб, результату не буде. Зір відновиться лише в тому випадку, коли заняття будуть регулярними і систематичними.Методика відновлення зору Жданова не є панацеєю. Одним людям підходить, іншим - ні. Не варто випускати з уваги і той факт, що всі офтальмологи рекомендують своїм пацієнтам покращувати свій зір за допомогою окулярів.