Корисні поради
на всі випадки життя
» » Симптоми катаракти і глаукоми

Симптоми катаракти і глаукоми

Додано: 02.09.14
Симптоми катаракти і глаукоми
Судинна патологія займає перше місце серед всіх звернень до окуліста. Очі - це дзеркало тіла, душі і серця. Багато фахівців стверджують, що захворювання очей, які приходили зі старістю, значно помолодшали. Вже зараз спостерігаються діти, які мають хворі очі і зір, пов'язані з катарактою та глаукомою, але це більше по спадковій лінії.

Перші симптоми катаракти і глаукоми


Якщо кришталик починає товщати, це перші симптоми катаракти. Але буває набагато гірше. Якщо кришталик починає збільшуватися, він притискає шляху руху внутрішньої рідини - це симптоми глаукоми.
Якщо короткозорість починає прогресувати, швидше за все, це симптоми катаракти і глаукоми - слід негайно звернутися до офтальмолога.
Існує думка, що катаракті необхідно дозріти. Це в корені не правильно. Катаракта не фрукт, йому дозрівання не потрібно. Навпаки, на початкових стадіях куди легше з нею боротися.
Якщо окуляри, які були потрібні раніше, не допомагають, та й взагалі вони марні - це перші ознаки розвитку катаракти. Те ж саме можна сказати про з'являються відблисках перед очима.
Глаукома підступне захворювання, яке хоч і безболісне. Спочатку підвищується внутрішньоочний тиск, потім настає втрата зору. Глаукома - важлива причина сліпоти посідає друге місце.
Симптоми катаракти і глаукоми абсолютно різні. Якщо у катаракти існують видимі ознаки розвитку очної хвороби, то у глаукоми немає симптомів.

Важливо знати


Як правило, людина для роботи зазвичай використовує близьку відстань. Це погано для очей. А коли людина смиться в далечінь, його очі відпочивають. Важливо після напруженої роботи посмитися вдалину і повторювати це кілька разів в день. Вченими доведено, після такої гімнастики вже через п'ятнадцять хвилин відновлюється зір повністю, і симптоми катаракти і глаукоми не будуть турбувати.
Якщо людина багато працює за комп'ютером, то забуває моргати і очей не омивається сльозою, рогівка підсихає. Починається відчуватися дискомфорт: важкі повіки, почервоніння очей, відчуття стороннього тіла в оці. Це небезпечно. Існують спеціальні краплі, якими треба закапувати очі кожні дві години. Ці краплі викликають штучну сльозу. Навіть солона їжа впливає на кришталик, викликає його помутніння і розвивається катаракта.