Корисні поради
на всі випадки життя
» » Очні краплі від катаракти

Очні краплі від катаракти

Додано: 02.09.14
Очні краплі від катаракти
Катаракта - поширене захворювання, пов'язане з розладом зору, супроводжується помутнінням кришталика. Найчастіше це захворювання вікове, але існують причини, які розвивають цю патологію.
Катаракта може розвинутися через генетичного фактора, вона зустрічається у людей із захворюванням цукрового діабету, із-за ушкоджень або травм ока, інфекційних захворювань, операцій. Хоча причиною розвитку катаракти можуть бути алкоголь, наркотики, куріння.

Лікування катаракти


При розвитку катаракти в більшості випадків рекомендується операція. Але якщо хірургічне втручання не бажано, то призначаються очні краплі від катаракти.
Ні краплі, ні мазі не можуть до кінця вилікувати від помутніння кришталика, вони можуть тільки пригальмувати цей процес. Важливо пам'ятати, що чим раніше буде призначено адекватне лікування, тим краще для зору. При перших підозрах треба відразу звернутися до окуліста.
Катаракта - це хронічне захворювання і це треба чітко розуміти, тому очні краплі необхідно застосовувати постійно. Якщо спостерігатимуться тривалі перерви, то виникнуть побічні ефекти, що призводять до втрати зору. Очні краплі від катаракти безпечні, практично не мають протипоказань і призначаються всім без винятку. Хоча в будь-якому ліках, при наявності інсмідуальної непереносимості підбираються більш підходящі. Мазі і краплі часто призначаються перед проведенням операції.

Кращі очні краплі від катаракти


Сучасна фармакологія випускає багато препаратів, призначених для лікування і профілактики катаракти. Звичайно, вони не в силах повністю вилікувати її, але полегшити симптоми і загальмувати помутніння кришталика - це їх головне завдання.
Всі краплі для очей відрізняються по ефективності, дозуванні, наявності протипоказань і, звичайно ж, ціною.
Найпопулярнішими і кращими вважаються: «Віцеін», «Тауфон», «Вітайодурол», «Вітафакол», «Квинакс». Хоча існують і інші очні краплі від катаракти.
Дія всіх препаратів, як правило, спрямоване на захист білкової частини кришталика, що запобігає подальший помутніння. При хронічних захворюваннях, в тому числі і очних, самостійно ні лікуватися, ні призначати медикаменти не можна. При виборі адекватного лікування лікар-окуліст спирається на безліч факторів, у тому числі і на вік пацієнта.