Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування катаракти без операції

Лікування катаракти без операції

Додано: 02.09.14
Лікування катаракти без операції
На сьогоднішній день одним з найбільш частих захворювань очей є катаракта. Багатьох лякає це слово, тому що не всі знають, що це таке і як від неї позбутися.
Катаракта являє собою затемнення кришталика ока. Людина починає гірше бачити, відчуває дискомфорт при моргання. Необов'язково позбавлятися від неї шляхом хірургічного втручання. Якщо ви вчасно звернулися до лікаря, то можливо лікування катаракти без операції народними методами і медикаментами.

Чому з'являється катаракта очей. Ознаки захворювання


Основною ознакою катаракти ока є погіршення гостроти зору. Але буває так, що людина може жити з цим захворюванням багато років і навіть не підозрювати, що воно у нього є. Однак якщо при огляді у вас виявили катаракту, то лікувати його необхідно як можна швидше.
Колір зіниці при цьому може стати жовтого або сірого відтінків. Людина погано сприймає яскраве світло, а в похмуру погоду предмети стають видимими, як в тумані. Якщо вчасно звернути увагу на всі ці ознаки, то лікування катаракти без операції пройде набагато швидше і ефективніше.

Лікування катаракти без операції


Катаракта - це прогресуюче захворювання очного кришталика. Якщо вчасно не звернути уваги на ознаки, то в майбутньому це може загрожувати повною втратою зору.
На ранній стадії можливе лікування катаракти без операції за допомогою народних засобів або медикаментів.
Лікар призначає додатково прийом вітамінів, поліпшують зір («Чорниця Форте»). Основне лікування пов'язано з застосуванням очних крапель («Цистеїн», «Віта Иодурол») у складі яких повинна бути нікотинова кислота, яка допомагає всмоктування аскорбінової кислоти.
В свій повсякденний раціон включіть продукти з підвищеним вмістом вітаміну Е. Намагайтеся захищати себе від шкідливих звичок, тому вони є однією з головних причин захворювання.

Вроджена катаракта


Буває і таке, що катаракта зустрічається у грудних дітей. Медицині досі не відомо, від чого це відбувається. Вроджена катаракта характеризується сірим або жовтим відтінком зіниці. Дитина при цьому постійно тре оченята і часто моргає.
Коли малюк досяг 3-х міс. віку і батьки помічають, що він не реагує поглядом при вигляді мами або на брязкальця, то слід звернутися до окуліста за консультацією.
Отже, якщо захворювання виявлено вчасно, то лікування катаракти без операції допоможе повернути чіткість зору за короткий час!