Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як швидко прибрати ячмінь

Як швидко прибрати ячмінь

Додано: 02.09.14
Як швидко прибрати ячмінь
Ячмінь являє собою запалення сальної залози. Розвитку запалення сприяють мікроорганізми, які потрапляють в око через брудні руки. Появі ячменю також сприяє ослаблення імунної системи.

Як розпізнати ячмінь


На місці появи ячменю спочатку з'явиться почервоніння, віко стане набряклим і болючим при пальпації. З'являться скарги на печіння і свербіж. Через пару днів на цьому місці утворюється гнійник, як правило, з білою головкою. Гнійник буде поступово рости, згодом розкриється, і таким чином очиститься від гною. Як правило, цей процес триває не більше чотирьох днів. На тлі ячменю підвищується температура тіла.
Найчастіше ячмінь виникає спонтанно, в невідповідний момент. Тому необхідно знати, як швидко прибрати ячмінь.

Як швидко прибрати ячмінь

Для якнайшвидшого результату ячменю показано місцеве застосування сухого тепла. Для цього нам знадобиться нагріта сіль або зварене тепле яйце. З цією ж метою можна використовувати варену картоплю і крупи. Дані кошти необхідно загорнути в серветку і прикладати на зону ячменю кілька разів в день на двадцять хвилин.
Швидко впоратися з ячменем допоможуть примочки. Найпростішою є заварка чорного чаю. Теплий пакетик чаю прикладають на місце ячменю. Примочки з ромашки і календули мають хорошу протизапальну дію. Таким же ефектом володіє сік алое. Для примочки необхідно змішати сік алое і воду в співвідношенні 1 до 10. Потім цим настоєм потрібно прогрівати очей. Необхідно відзначити, що прикладання тепла на область ячменю заборонено під час його проривания.
Ячмінь на оці можна припекти йодом, зеленкою і спиртом. Для цього умочіть ватяну паличку у вибране засіб.
Ефективним у боротьбі з ячменем є часник. Необхідно просто змастити зону ячменю часником.
У боротьбі з ячменем показано застосування антибактеріальних мазей. До них відноситься мазь тетрациклінова і эритромициновая. Також показано застосування очних крапель, а саме гентаміцину і тетрацикліну в краплях.Ні в якому разі не потрібно намагатися видавити гнійник.
Лікування буде ефективнішим, якщо ви звернетеся за допомогою до лікаря офтальмолога. Даний лікар точно знає, як швидко прибрати ячмінь. Він призначить вам відповідне лікування і, незабаром ви забудете, що у вас був ячмінь.
За рахунок цих нескладних рекомендацій, ви тепер знаєте, як швидко прибрати ячмінь з очей.