Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ліки від ячменю на оці

Ліки від ячменю на оці

Додано: 02.09.14
Ліки від ячменю на оці
Ризик появи ячменю зростає у людей зі слабкою імунною системою, це в тому випадку, якщо це захворювання не спадкове. Трапляється так, що в деяких сім'ях з покоління в покоління всі члени сім'ї страждають такою недугою. Те ж саме стосується і недотримання правил гігієни, неякісної косметики, роботи у поганого монітора.

Медикаментозне лікування ячменю на оці


Як тільки з'явилися перші симптоми ячменю, необхідно відвідати лікаря. Для зовнішнього застосування, як правило, прописуються очні краплі з антибактеріальними і протизапальними властивостями. Застосовуючи ці препарати, лікування значно скорочується. Найчастіше призначаються: «Дексона», «Сульфацетамид», «Дексу-Гентаміцин», «Гаразон», «Флокасол», «Тобрадекс». Очні краплі призначаються в комплексі з іншими препаратами. Наприклад, тетрациклінова мазь - досить ефективне ліки від ячменю на оці.
Перш ніж користуватися медикаментозними препаратами, місце запалення бажано припікати йодом, зеленкою або медичним спиртом. Завдавши рідина на ватяну вушну паличку, очей необхідно закрити і припікати в тому місці, де проявляється ячмінь. Ця процедура подсушит шкіру і вб'є зовнішні мікроби. Але слід дотримуватися всіх заходів безпеки, щоб не потрапити в око, не пошкодити його і не завдати опік слизової оболонки.
Багато лікарі офтальмологи прописують краплі «Альбуцид» і вважають, що це більш підходящі ліки від ячменю на оці, і допомагає швидко позбутися від нього.

Безпечні засоби народної медицини


Виявивши ячмінь, багато людей ігнорують відвідання лікаря і приступають до самолікування, причому роблять це свідомо, так як знають безпечні спобличчя.
Насамперед, не допускається використовувати макіяж, чіпати запалене місце руками, спроба видавити гнійничок виключена.
Звичайно, медикаментозне лікування ячменю на оці є ефективним, але можна спробувати засіб з енциклопедії народної медицини.
Добре допомагає розрізана вздовж свіжа зубчик часнику. Її слід прикласти до хворого місця на п'ять хвилин, три рази в день. Але важливо стежити, що б повіку і слизова не раздражалось. На хворе місце можна прикладати розрізаний вздовж листочок алое, так само як і часник. Це найбільш безпечні заходи для лікування ячменю і зняття запалення.