Корисні поради
на всі випадки життя
» » Якщо після сну болить спина

Якщо після сну болить спина

Додано: 02.09.14
Якщо після сну болить спина
Після довгого і насиченого дня кожна людина з величезним нетерпінням чекає настання часу сну. Тільки вночі організм повністю розслабляється і заряджається силами. Але якщо після сну болить спина, то неможливо повноцінно відпочити під час нічного відпочинку.

Причини появи болів в спині після сну


Причин може бути дуже багато, і найбільш проста і поширена - незручна поза під час сну. Багато людей люблять спати на животі, але ця поза напружує всі м'язи, не дозволяючи їм розслабитися. Таке положення обов'язково викличе болі в спині.
Лежачи на спині, м'язи напружуються набагато менше і для повного розслаблення можна підняти ноги або зігнути їх у колінах, поклавши під них подушки. Така поза дозволить зняти з поперекового відділу напруга і дасть можливість спати, як немовля.
Якщо причина не в позі, то слід перевірити спальне місце. Можливо, слід замінити матрац, краще ортопедичний. Для підтримки хребта подушку краще купувати у вигляді кісточки. Правильно підібрана постіль багатьом людям пояснить, чому після сну болить спина.
Якщо спина досі болить, то вже треба звернутися за допомогою до лікаря (травматолога або невролога). Тут можуть бути різні причини: остеохондроз, перевантаження або набряк м'язів спини, малорухомість, несиметричне скорочення м'язів, остеохондроз будь-якого відділу хребта. Тільки після з'ясування причини лікар призначить правильне лікування болю в спині. Для кожного пацієнта призначається інсмідуальна програма з урахуванням стану хворого і обличчястих особливостей.

Як зняти больовий синдром, якщо після сну болить спина


Для профілактики і для зняття больового синдрому в першу чергу потрібен спокій і прийом болезаспокійливих препаратів, до них відносяться: Бруфен, Диклофенак, Нуприн або Ібупрофен. Це перші заходи, які знімуть біль, якщо після сну болить спина.
Допомагають холодні примочки в перший день болю, у другий день можна робити теплі примочки. Такі процедури допоможуть розслабити м'язи і зменшити больовий синдром.
Дивом є прийняття гарячої ванни з розмарином і маслом ялиці, неролі.
Ну і як забути про чудодійну силу масажу. Тільки руки професіонала за один сеанс знімуть напругу і приберуть біль. Але масаж не всім підходить, якщо є міжхребцева грижа, то такий метод знеболювання категорично заборонений.