Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи можна видаляти бородавки

Чи можна видаляти бородавки

Додано: 02.09.14
Чи можна видаляти бородавки
Питання, чи можна видаляти бородавки, безсумнівно, хвилює всіх людей, що зіткнулися з цим шкірним захворюванням. Для початку слід зазначити, що бородавки являють собою доброякісну пухлину, утворену в результаті потрапляння вірусу в організм. Саме вірусу. Поява бородавки на тілі людини зовсім не пов'язане з його непорядністю, або його контактом з жабами і жабами, як думають деякі люди.
Так як пухлина є доброякісною, то і лікувати її, як правило, не обов'язково, в деяких випадках вони навіть зникають самі собою, після придушення вірусу імунною системою організму.
Винятком є бородавки, розташовані в області геніталій, так як є ймовірність впливу такої бородавки на розвиток раку шийки матки.

Чи можна видалити бородавки?


Відповідь - можна. В даний час існує не один метод видалення бородавок. Наприклад, це може бути лазерне видалення, видалення електрокоагуляції (за допомогою впливу електричного струму), кріотерапією (вплив низьких температур), а також хірургічним методом.
Якщо прийшов час замислитися над тим, чи можна видаляти бородавки, в першу чергу потрібно відправитися до лікаря дерматолога. Лікар порадить найбільш прийнятний спосіб видалення бородавки і в принципі встановить наявність бородавки, так як існують і більш серйозні захворювання, зовні схожі на бородавку.

У яких випадках особливо важливо звернутися до лікаря?


У деяких випадках бородавки можуть доставляти не тільки естетичні незручності, але і створювати проблеми для здоров'я. У таких випадках питання, чи можна видаляти бородавки, має однозначну відповідь: потрібно.
Сюди можна віднести деякі зовнішні зміни бородавки. Це, наприклад, випадок, коли бородавка змінюється у формі і забарвленням, а також, якщо забарвлення бородавки неоднорідний; якщо бородавка має нечіткі межі (може виявитися, що це зовсім і не бородавка); якщо в області бородавки є хворобливі відчуття; якщо спочатку з'явилася одна бородавка, а потім їх кількість почала зростати; якщо бородавки спостерігаються кров'яні виділення і, врешті-решт, якщо вона свербить.
Також слід видаляти бородавку у разі, якщо в силу роботи або інших умов існує ймовірність пошкодження бородавки або якщо бородавка доставляє незручність в психологічному плані.