Корисні поради
на всі випадки життя
» » Відбілюючий гель для зубів: що це таке?

Відбілюючий гель для зубів: що це таке?

Додано: 02.09.14
Відбілюючий гель для зубів: що це таке?
Зубну емаль відбілюють з допомогою гелів вже протягом ста тридцяти років. Процедуру відбілювання з використанням гелів проводять в клініках і вдома самостійно. Удосконалення цього процесу відбувається постійно і компоненти, що входять до відбілюючий гель для зубів, тепер мають щадним і ефективним впливом на емаль. Більш того, гелі для зубів стали доступні для більшості населення.

Відбілюючий гель для зубів. Механізм роботи


Як говорилося вище, відбілити зуби за допомогою гелів можна самостійно або у професіонала в клініці.
Якщо процедуру проводить стоматолог, то він зробить наступні дії: ізолює м'які тканини від попадання препарату, завдасть вибілюючий склад на емаль зубів і скористається спеціальною лампою. Вплив гелю відбувається протягом сорока хвилин, або довше (за інсмідуальними показниками).
При дії гелю на емаль кисень проникає в тканину зуба і руйнує (відбілює) пігмент. Емаль освітлюється на 8-10 тонів.
Якщо відбілюючий гель для зубів використовується в домашніх умовах, то необхідно придбати додаткові пристосування, такі як капи для заповнення їх відбілюючим складом. Капу з гелем надягають на зуби і, в залежності від властивостей гелю, носять вдень протягом декількох хвилин або ж всю ніч під час сну. У цьому випадку відбілювання буде більш ефективним, а результат збережеться надовго.

Нове в світі відбілюючих гелів


Головним критерієм, яким керуються виробники гелів для відбілювання емалі зубів, є їх простота в застосуванні. На сьогоднішній день медики намагаються піти від масивних кап і смужок для відбілювання. Альтернатива цим пристосуванням - гелі, що наносяться на зуби за допомогою зубної щітки або ватного тампона. Це безпечні засоби, не роз'їдають слизову оболонку порожнини рота. Ефект після нанесення такого відбілювача видно моментально.
Потрібно відзначити, що новинки серед препаратів, які пропонуються медичною промисловістю, прості в застосуванні, а це дозволяє використовувати відбілюючий гель для зубів вдома і не витрачати час, гроші на відвідування клініки.

Застереження


Незважаючи на привабливість процедури освітлення, відбілюючий гель для зубів може містити кислоти. Вони чудово відбілюють емаль, але небезпечні для м'яких тканин. Ефект травлення емалі кислотою носить тимчасовий характер і шкодить структурі зубів. Отже, перед самостійним застосуванням гелів для відбілювання варто проконсультуватися зі стоматологом і уважно вивчити склад.