Корисні поради
на всі випадки життя
» » Макіяж для каре-зелених очей: секрети фахівців

Макіяж для каре-зелених очей: секрети фахівців

Додано: 10.09.14
Макіяж для каре-зелених очей: секрети фахівців
Зелено-карі очі - це досить поширене явище. Існує думка, що власниці таких очей легко пристосовуються до будь-якій обстановці і наділені поступливим неконфліктним темпераментом. Зараз ми спробуємо вибрати гарний макіяж для каре - зелених очей.

Для початку необхідно визначити колірну палітру для майбутнього макіяжу. Зелено-карі очі рекомендується відтіняти тінями темних відтінків. Вони повинні бути темніше, ніж райдужка. Чудово виглядають тіні фіолетового кольору або кольору червоного золота.

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на світлих перламутрових відтінках, то візьміть білі, кремові, блакитні, блакитні або бузкові тіні. Рожевий і сірий рекомендується використовувати з особливою обережністю, так як ці кольори не дуже прикрашають такий макіяж.

Якщо ви володарка темних волосся, то в якості підводки застосовуйте чорний олівець. Якщо ж ви блондинка, то використовуйте олівець сірого або коричневого кольору. Це відноситься і до туші для вій. Але це зовсім не означит, що брюнетками з зелено-карими очима не рекомендується фарбувати вії кольоровою тушшю, їм можна спокійно вибирати будь-який колір - коричневий, сірий або зелений.

Вибираючи колір тіней, не забувайте враховувати і призначення макіяжу. Виконуючи денний макіяж, візьміть спокійні матові відтінки, увечері краще зупинити свій вибір на яскравих поєднаннях і мерехтливих відтінках.

[b] Макіяж для зелено-карих очей, приклади: [/b]

[b] Сливово-фіолетова гама [/b]

В якості основного кольору використовуйте тіні вершкового кольору. Нанесіть їх на рухому повіку і на подбровную частина. Покрийте рухому повіку золотисто-рожевими тінями, розтушувавши кордон тіней, щоб перехід був плавним.

Візьміть на пензлик невелику кількість темних фіолетових тіней і намалюйте латинську букву «V», провівши від середини верхнього століття, змалювавши зовнішній кут ока і закінчивши на серединці нижнього століття. Виведену лінію добре розтушуйте.

Підведіть лінію зростання вій олівцем темно-сірого кольору. При цьому, вона повинна бути рівною і тонкою. Потім нафарбуйте вії об'ємною тушшю. На нижні вії нанесіть один шар, а на верхні краще два або навіть три.

Вечірній макіяж для зелено карих очей прикрасьте клеять паєтками або стразами. Губи фарбуйте помадою натуральних відтінків або використовуйте звичайний прозорий блиск.

[b] Коричнево-золота гамма [/b]

Нанесіть основу під макіяж, щоб сховати всі недоліки і зробити тон рівномірним. Нанесіть тіні золотого кольору на внутрішній куточок верхнього і нижнього століття. Середню опуклу частину верхнього століття нафарбуйте тінями золотисто-рожевого відтінку.

Зовнішній кут століття офарбіть в коричневий колір і добре розтушуйте перехід між тінями золотого і коричневого кольору.

Підведіть нижню повіку, використовуючи підводку або контурний олівець. При цьому, у вас повинні вийти товста лінія. Щоб колір був м'якше, додайте невелику кількість коричневих тіней.

Під бровами проведіть лінію хайлайтером. Потім обведіть контур верхнього століття. З допомогою туші нафарбуйте вії. Туш можна використовувати як чорного кольору, так і коричневого.