Корисні поради
на всі випадки життя
» » Модні стрижки на коротке волосся 2015

Модні стрижки на коротке волосся 2015

Додано: 10.09.14
Модні стрижки на коротке волосся 2015


Сьогодні короткі стрижки все так само актуальні. Їх оригінальні і нестандартні форми заворожують. Модні стрижки на коротке волосся 2015 досить різноманітні: трохи видовжені або дуже короткі, динамічні і романтичні.

[b] Укорочений боб [/b]

Боб - це щось середнє між стрижками каре і гарсон. Якщо ви бажаєте щось у собі змінити, але не наважуєтеся підстригтися «під хлопчика», то короткий боб - ідеальний вибір. Це досить універсальна стрижка, яка підходить більшості дівчат, незалежно від віку. Волосся можуть бути відносно довгими (15-18 см), але для цього ходу характерна зачіска саме короткий боб.

Виконуючи цю стрижку, стиліст починає роботу з маківки, просуваючись до лоба. Потім вистригает потиличну і скроневу зони. Завершальний етап - це оформлення контуру стрижки. Волосся можна залишити однієї довжини або підстригти на потилиці куточком, а волосся на скронях подовжити. Вийде модна і стильна зачіска, гармонійно доповнює ваш образ.

Серед власниць цього можна виділити таких знаменитостей, як: Кармен Касс, Саскію де Брау, Ірис Штрубеггер, Вікторію Бекхем. А у Хайден Панеттьєрі - ультракороткий боб. Крім того, ця стрижка дуже практична, а на укладання не потрібно багато часу.

У 2013 році сміливо експериментуйте! Наприклад, залиште спереду одне довге пасмо або зробіть асиметричний боб. Неймовірно, але факт - коротка стрижка дозволяє фантазії розігнатися.

[b] Каре і паж [/b]

Стилісти в 2015 році не бажають розлучатися зі стрижкою каре. Класичний варіант стрижки - це коли волосся підстригаються рівне нижче лінії вуха. Але в цьому році в моді дуже короткий градуированное каре, іноді нагадує каскад.

Існує маса варіантів каре з чолкуом або без, з видовженими пасмами або з филировкой. Такі варіанти стрижки неодноразово помічені на показах, тому варто їх спробувати, щоб бути стильними. Необхідно зауважити, що крім класичного каре з рівними, видовженими лініями, нині в моді асиметрія, що дозволяє створити експресію. У моді також каре з виголеним потилицею, що візуально робить шию довше.

Дуже привабливо виглядає стрижка паж з пишною, густою чілкою і укороченими боками. Модною тенденцією в цьому сезоні є рокабіллі 50-х, тому зі стрижкою паж можна сміливо експериментувати, укладаючи гелем чолку назад, додаючи легку хвилю.

Модні стрижки на коротке волосся 2015


[b] Гарсон [/b]

Гарсон (франц. хлопчик) - це одна з найбільш популярних стрижок у поточному сезоні. Така стрижка до обличчя як дівчатам, так і хлопцям. Її поява відноситься до 20-х років двадцятого століття і на сьогоднішній день вважається улюбленої стрижкою бізнес-леді. До того ж, гарсон дозволяє експериментувати.

Виконуючи її, майстер повинен пройтися філірувальними ножицями по потилиці, скронь і чубку, щоб укласти волосся за формою голови.

У двадцятому столітті стрижці гарсон віддавали перевагу Елізабет Тейлор, Одрі Хепберн (х/ф «Забавна мордочка»), Міа Ферроу і знаменита модель Твіггі.

[b] Піксі [/b]

У 2015 році багато зірки обрали саме стрижку пікс, яка ідеально підходить жінкам з тонкими рисами обличчя. Ця стрижка характеризується короткими на потилиці волоссям і асиметричною градуйованою чолкуом. При цьому, відкриті вуха робить образ юнацьким, нахабним і сексуальним.

Цю стрижку вибрали актриси Емма Уотсон, Кері Малліган (х/ф «Великий Гетсбі»), Руні Мара (х/ф «Дівчина з татуюванням дракона») і Мішель Вільямс. Це говорить про те, що піксі - дійсно одна з найпопулярніших коротких стрижок цього сезону.