Корисні поради
на всі випадки життя
» » Цистит - лікування народними засобами в домашніх умовах

Цистит - лікування народними засобами в домашніх умовах

Додано: 10.09.14
Цистит - лікування народними засобами в домашніх умовах


Цистит - це запальний процес, що протікає у слизовій оболонці сечового міхура. Дане захворювання буває як інфекційного, так і без участі інфекції. Збудниками можуть бути кишкові палички, хламідії, віруси, гриби, стафілококи, бактерії. У зв'язку з певним анатомічною будовою, хвороба частіше зустрічається в представниць прекрасної статі. Розрізняють цистит в гострій і хронічній формі. Як лікувати цистит і основні симптоми у жінок - питання цікавлять багатьох, так як це досить поширене захворювання.

[b] Симптоми гострого циститу: [/b]

Це ріжуча біль внизу живота. Хворобливі, часті сечовипускання, мутна сеча з неприємним запахом, печіння. Може також проявлятися в поєднання з підвищеної температури тіла і нудотою.

[b] Причини виникнення: [/b]

- в результаті переохолодження;

- наслідок травми;

- попадання інфекції в сечостатеву систему;

- зниження імунітету.

Іноді симптоми зникають через два - три дні. Якщо ви вчасно не почнете лікувати цистит, напад купірується протягом тижня, у разі важкої форми захворювання лікування більш тривалий.

[b] Як лікувати цистит в гострій формі [/b]

Препарати підбираються інсмідуально лікарем - урологом. Зазвичай це антибіотики, иммунопротектори, а також рекомендується вживати більше рідини. Своєчасне і грамотно підібране лікування не допоможе перейти захворювання в хронічну форму.

Симптоми хронічного циститу такі ж, як і в гострій формі, але менш яскраві. Несильний біль, ниючого характеру.

Причини появи хронічної форми хвороби різні. Це можуть бути камені в сечовому міхурі, пухлина, фімоз, нейрогенна дисфункція, хронічний пієлонефрит.

Хронічний цистит у більшості випадків не самостійне захворювання і практично завжди виліковний.

Як лікувати цистит у хронічній формі.

У лікуванні використовуються антибіотики в поєднанні з сульфаніламідами. У запущених складних випадках формується рубцевого зморщування сечового міхура і потрібно хірургічне втручання.

[b] Цистит. Лікування в домашніх умовах [/b]

Якщо напад не супроводжується значним підвищення температури тіла, ознобом, нудотою, блювотою, запамороченням, то можна застосувати спобличчя його лікування травами, попередньо проконсультувавшись з лікарем.

[b] Цистит. Лікування народними засобами [/b]

- Відмінно походять відвари на основі трави звіробою, листя мучниці, подорожника;

- Відвар з шишок хмелю підходить при хронічній формі циститу;

- Кропива відома своїм протизапальні, кровоспинні та сечогінні властивості, тому настої з листя цієї рослини хороший засіб у боротьбі з циститом.

Також можна відзначити, що в лікуванні циститу застосовуються фізіотерапевтичні процедури і різні прогрівання.

Дотримуйтеся простих правил гігієни, не переохолоджуйтеся, уникайте травм і сподіваємося, що це захворювання вас не потурбує. Якщо ж ви захворіли підступною хворобою цистит, лікування вам допоможе підібрати спеціаліст - уролог.