Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як відбілити зуби в домашніх умовах за 1 день

Як відбілити зуби в домашніх умовах за 1 день

Додано: 17.09.14
Як відбілити зуби в домашніх умовах за 1 день

На сьогоднішній день, в стоматологічних лікарнях і клініках, споживачеві доступні самі різні спобличчя відбілювання зубів, але відбілювання в домашніх умовах як і раніше залишається дуже затребуваним, так як це досить не дорого, і практично зовсім не травматично. Як відбілити зуби правильно і не пошкодити їх? Розглянемо кілька варіантів з народних методик.

Як відбілити зуби в домашніх умовах за 1 день


Відбілювання зубів із застосуванням перекису водню

Рецепти з відбілювання зубів за допомогою перекису водню найбільш підходящі, бо як не вимагають який-небудь особливої підготовки . До того ж, в аптеці зараз продається спеціальний гель, заснований на перекису водню, який Ви зможете використовувати по інструкції, яка додається до нього.

Однак якщо Ви все ж налаштувалися відбілювати зуби за допомогою народних методів, то вони теж дуже прості. Ось парочка з них:

Після чищення зубів, розбавте близько 20-ти крапель перекису в 50-ти мілілітрах води і полоскайте отриманим розчином всю порожнину рота протягом 2-3 хвилин , після чого прополощіть рот звичайною водою.

Другим народним методом є відбілювання зубів перекисом водню за допомогою ватних кульок. Для цього потрібно нанести на ватний кульку перекис водню і протерти їм всі Ваші зуби, потім почистити щіткою і прополоскати рот.

Відзначимо, що спочатку таке відбілювання здасться Вам не дуже приємним із-за своєї специфічності, зате цей спосіб дуже ефективний, тобто зуби Ви висвітлюйте легко і швидко.

Як відбілити зуби в домашніх умовах за 1 день


Відбілювання за допомогою соди

Відбілювання зубів за допомогою соди є ще одним хітом серед народних методик. Плюсом такого відбілювання є швидкість та висока ефективність, а мінусом - руйнування зубної емалі і травмування ясен. Тому, використовувати соду для відбілювання Ваших зубів можна не частіше ніж раз на шість-дев'ять днів . Найкраще поєднувати даний спосіб з яким-небудь іншим і проводити чистку дуже акуратно.

Хочете знати, як же ще можливо відбілити зуби? Існують і інші народні методики для відбілювання зубів, які застосовуються в домашніх умовах. Так наприклад, відмінно відбілює зуби суниця і полуниця достатньо лише розжувати невелику жменю цих ягід і дві-три хвилини походити з отриманою кашкою у роті, після чого почистити зуби щіткою і зубною пастою. Ще одним гарним засобом відбілити зуби є натирання зубів внутрішньою стороною шкірки лимона .