Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати молочницю у чоловіків

Як лікувати молочницю у чоловіків

Додано: 17.09.14
Як лікувати молочницю у чоловіків

Розказано невірна думка, що молочниця є долею жіночої статі. Але як виявилося, дане захворювання притаманне особам чоловічої статі.

Необхідно відзначити, чоловічої статі пощастило набагато більше, ніж жінкою, тому що збудник молочниці, який представляє собою дріжджеподібний грибок, досить погано живе на статевих органах чоловіків, так як відбувається вимивання з уретри сечею. Тому період розвитку молочниці у чоловіків є тривожним сигналом того, що відбулося значне ослаблення імунної системи.

Грибок під назвою Candida називають умовно патогенною флорою, у нормальному стані він може розташовуватися в складі мікрофлори слизової оболонки ротової порожнини товстої кишки, а також піхви у жіночої статі.

У багатьох випадках молочниця у чоловічої статі виявляє поразку крайньої плоті і голівки статевого органу.

Як лікувати молочницю у чоловіків


Причини і симптоми молочниці

Молочниця, безумовно, передається статевим шляхом, але часто це не є причиною виникнення даного виду захворювання. Навіть при наявності у сексуального партнера молочниці, вона передається при виникненні у великій кількості сприятливих умов для розмноження.

Дане захворювання розвивається також при зниженні імунітету, застосуванні деяких ліків, при різкій зміні кліматичних умов, великому емоційному вибуху, ВІЛ інфекція і інші особливості.

Дане захворювання у чоловіків при перших стадіях проявляється у вигляді сверблячки й печіння в статевому органі. Присутність почервонінь, на голівці статевого органу може спостерігатися білий наліт, які являють собою творожистие виділення, які типові виділень з піхви жіночої статі. Часто таке захворювання супроводжує неприємний кислий запах.

Як лікувати молочницю у чоловіків


Правсмі факти молочниці

При хронічній формі молочниці шкіра статевого органу поступово стоншується, і відбувається легкі травми у вигляді саден та подряпин на статевому органі. Під час статевих контактів чоловіча стать відчуває болючі відчуття, дискомфортні ситуації при сечовипусканні.

Поступово утворюється комфортна грунт для розвитку запального процесу та інфекції. Може статися виникнення уретриту, який виражає себе як поява білих густих слизових виділень з уретри і неприємної ситуації протягом сечового випущення.

Активно зростає ризик розвитку баланопостіта - це запальний процес голівки і крайньої плоті статевого органу.