Корисні поради
на всі випадки життя
» » Жіночі хвороби. Гінекологія

Жіночі хвороби. Гінекологія

Додано: 03.02.14
Жіночі хвороби. ГінекологіяПрактично кожна жінка в своєму житті стикалася інфекційними жіночими хворобами в гінекології, які передаються статевим шляхом. В наші сучасні дні молодь партнерів довго не вибирає, пояснюючи свій вибір сексуальною революцією, 21 століття на дворі і тим, що вона сама знає, що робить. Зазвичай такі безладні статеві стосунки закінчуються саме інфекційними хворобами, але дізнаються про них, коли вже пізно. Далі доводиться лікуватися від різних інфекцій, а, може бути, і від безпліддя. Але не завжди буває все так просто. У сімейних пар може бути все набагато складніше і заплутаніше. Наприклад, дівчину «нагороджує» інфекцією її чоловік.


Віддавна усім відомо, що жінки набагато швидше можуть заразитися по гінекології інфекціями, ніж чоловіки. Вчені довели, що винуватці цього факту - естрогени (жіночі гормони). Якщо жінки будуть приймати гормонотерапію або гормональні засоби, їх підстерігає інша небезпека - це легка сприйнятливість до всіх жіночим інфекційних хвороб, які передаються статевим шляхом, підключаючи до цього букету ще герпесу та ВІЛ.

Найпоширеніші інфекційні жіночі хвороби в гінекології

Найпоширеніші інфекційні хвороби минулих років - це сифіліс, шанкр, гонорея, а в минулому столітті до них додалися ще кілька хвороб - гепатити, ВІЛ, трихомоніаз, уреаплазмоз, хладимиоз, герпес, гарднерельоз та мікоплазмоз. Хоч ці хвороби і не такі серйозні, як ВІЛ та сифіліс, але нічого хорошого вони теж не дають. Так як відбувається сильне слабшанню імунітету у жінки, а найнебезпечніше і неприємне - це жіноче безпліддя. Такі жіночі хвороби в гінекології можуть мати непередбачені впливу на дитину під час вагітності та пологів.

Ускладнення і симптоми інфекційних жіночих хвороб в гінекології

Самими першими симптомами жіночих інфекційних хвороб є - рясні виділення з піхви з неприємним запахом, свербінням і палінням. При таких симптомах необхідно звернутися за консультацією до гінеколога. Якщо вчасно не розпочати лікування, то може розвинутися вагініт, тобто запалення піхви, яке так само може служити передумовою до безпліддя. Існують і інші ускладнення на статеві шляхи після інфекційних хвороб в гінекології у жінок - це дисбіоз і дисбактеріоз. Ці інфекції руйнують мікрофлору піхви і замінюють її патогенної, а також можуть зачепити жіночу репродуктивну систему - матку і яєчники. Щоб вилікуватися, початку потрібно знищити сам збудник, а потім зміцнити імунітет і відновити мікрофлору піхви.

Лікування та діагностика жіночих хвороб в гінекології

Діагностичні дослідження показують, що лікування інфекційних захворювань протікає успішно лише тоді, коли пацієнтка вчасно звернутися до лікаря. Не забувайте, що лікуватися необхідно не тільки жінці, але і її партнеру (партнерам). В іншому випадку інфікування відбудеться знову і буде протікати набагато складніше, ніж первинне зараження. Слід зазначити, що при первинних неприємних виділеннях, свербежі, печінні і т.д., у статевого партнера, жінці так само потрібно проконсультуватися у лікаря.

Профілактичні процедури жіночих хвороб в гінекології

Самими простими профілактичними методами статевих інфекцій є: правильний вибір статевого партнера, застосування презервативів, здоровий спосіб життя та обличчяста гігієна статевих органів Тільки так можна підтримувати імунітет і запобігти зараженню.