Корисні поради
на всі випадки життя
» » Стрижки на довге волосся для овального обличчя

Стрижки на довге волосся для овального обличчя

Додано: 14.04.14
Стрижки на довге волосся для овального обличчяВоістину, власниць овальної форми обличчя можна привітати, адже їм підходять практично будь-які зачіски та стрижки, незалежно від їх форми і довжини. Ось вже кому можна вдосталь експериментувати з різними стрижками і укладаннями! Це стосується і власниць розкішної шевелюри великої довжини. Овальне обличчя спочатку ідеально за своїми пропорціями і не вимагає від стрижки маскування недоліків його форми, тому будь-яка зачіска буде виглядати на такому обличчі добре.

При бажанні власницям овального обличчя і довге волосся можна зробити рівну стрижку, зістригаючи волосся на кінчиках у вигляді прямого зрізу. Або постригти локони у вигляді каскаду або сходинок. На гладкою рівною шевелюрі буде виглядати розкішно і градуювання. А легкість і легкість стрижці додасть пойнтинг - ультрамодний прийом, що створює специфічні «бахромчаті краю». Варіантів чимало, так що вибирати вам.

Вибір стрижки на довге волосся для обличчя овальної форми

Стрижки на довге волосся для овального обличчя


Однак навіть якщо ви - володарка ідеальної форми обличчя, вам доведеться, підбираючи стрижку, яка буде ідеально вам підходити, врахувати деякі важливі фактори, такі як: фізіологічні особливості будови вашої голови, тип вашого волосся, а також ваш зріст і особливості фігури. Так, приміром, якщо навіть овал обличчя бездоганний, але вуха сильно стирчать, повністю відкривати його явно не варто. Краще вибрати стрижку з спадаючими градуйованими пасмами, які приховають цей недолік. Відмінно підійде в цьому випадку така стрижка, як подовжений боб. А от обличчя з низьким чолом зроблять більш пропорційним стрижки з чолкуом. Жінкам низькорослим стилісти не рекомендують занадто об'ємні зачіски, а високим і худорлявим - занадто гладкі і прямі.

Нюансів багато, проте, сподіваємося, що серед наведених нижче стрижок для овального обличчя ви знайдете для себе ідеальну модель.

Каре на довге волосся для обличчя овальної форми

Стрижки на довге волосся для овального обличчя


Така ефектна стрижка, як подовжене каре - мрія багатьох дівчат, адже вона виглядає надзвичайно стильно. Однак не всі можуть собі дозволити її зробити, а от для власниць класичної овальної форми обличчя подовжене каре - це оптимальний варіант, який ще більше підкреслить красу обличчя і його ідеальні форми. Ще один важливий момент: така зачіска підійде абсолютно для всіх типів волосся, у тому числі і для дуже тонких.

Каскад на довге волосся для обличчя овальної форми

Стрижки на довге волосся для овального обличчя


Ще одна універсальна стрижка, яка чудово підійде для шевелюри будь-якої структури - це каскад. Жінки з класичної овальною формою обличчя, віддають перевагу подовжені зачіски, досить часто віддають перевагу саме цій стрижці, яка хороша і на тонких довгих локони, і на густого кучерявого. При необхідності каскад може допомогти приховати недоліки обличчя - довгий ніс або стирчать вушка. До того ж укладати таку зачіску - одне задоволення. Так що несмна і її популярність.

Драбинка на довге волосся для обличчя овальної форми


Стрижки на довге волосся для овального обличчя


Відмінним рішенням для овального обличчя стане і сучасний варіант шаруватої стрижки - драбинка, яка дозволяє зберегти довжину локонів і створити сучасний образ з урахуванням особливостей обличчя.

Особливо добре виглядає ця стрижка з чолкою.

Стрижки для обличчя овальної форми з чолкою

Стрижки на довге волосся для овального обличчя


Чолка в стрижках для обличчя овальної форми дозволить не тільки привнести в образ особливу стильну нотку, але і дозволить скорегувати деякі особливості обличчя: надто витягнуте - вкоротить, більш округле - подовжить. Все залежить від вибору форми і довжини чолки, а вона може бути рівною і прямою, і подовженою косою, і прорідженою, і хвилястою - вибір за вами!