Корисні поради
на всі випадки життя
» » Стрижка шапочка на довге волосся (фото)

Стрижка шапочка на довге волосся (фото)

Додано: 28.04.14
Стрижка шапочка на довге волосся (фото)Як змінити свій образ і привнести в нього новизну, не позбавляючи себе головного переваги довгих волосся - жіночності. В даному випадку відмінно підійде стрижка шапочка на довге волосся. Це досить оригінальний спосіб стрижки, дозволяє поєднувати довгі і короткі пасма в одній зачісці.

Особливості стрижки шапочка на довге волосся

Вибравши такий варіант стрижки, ви додасте зачісці об'єм, і, в той же час, не розлучитеся зі звичною довжиною волосся. Техніка стрижки передбачає вирівнювання пасом по прямій лінії внизу і на одному рівні - у верхній частині голови. Така зачіска допоможе скорегувати овал обличчя і підкреслить вилиці.

Шапочка дозволить вам змінювати свій образ, коли побажаєте. Можна варіювати довжину пасом, експериментувати з кольором волосся. Оригінально виглядає різнорівневе фарбування, колорування або мелірування тільки верхньої частини волосся, самої шапочки.

Стрижка шапочка на довге волосся (фото)


Краще всього така зачіска буде виглядати на довгих тонких волоссі. З огляду на техніку виконання стрижки, шапочка додасть волоссю додатковий об'єм на потилиці. Власницям густих і об'ємних від природи волосся варто звернути увагу на інший варіант зачіски, шапочку в даному випадку не так просто буде укласти, так і додатковий об'єм на голові буде зайвим. На відміну від деяких видів стрижки, шапочка цілком підійде власницям кучерявого волосся. Найвигідніше ця зачіска буде виглядати з косою чолкою.
Стрижка шапочка на довге волосся (фото)


Об'ємність зачіски залежить від обраної довжини верхніх волосся. Максимального об'єму можна досягти, якщо підстригти шапочку коротко. Класичний варіант такої стрижки передбачає чолку. Чубчик може бути абсолютно різною. Комусь більше підійде рівна, а кому-то рвана або коса чілка.

Різновиди стрижки шапочка на довге волосся

Основний варіант виконання стрижки шапочка - вирівняні під одну довжину нижні пасма, пряма чолку нижче брів і підстрижені на рівні скул волосся верхньої частини голови. Волосся, що обрамляють овал обличчя вистригаются півколом - довга чолка спускається по щокам і шиї, а волосся ззаду підстригають довжиною до лінії плечей. Для такого варіанту шапочки необхідно мати прямі рівні волосся, або при укладанні використовувати щипці для випрямлення волосся.

Стрижка шапочка на довге волосся (фото)


Однак сучасні модниці воліють вибирати більш екстравагантні спобличчя такої стрижки. Можна обробити кінчики волосся бритвою, тим самим створюючи ефект «бахроми». До такої зачіски краще всього підійде пряма чолку.

Для сміливих осіб, які люблять виділятися з натовпу, є дуже екстравагантний спосіб стрижки шапочка, коли вибриваются волосся на скронях. Або можна створити асиметричну зачіску, підстригаючи пасма волосся різної довжини. У будь-якому випадку ця стрижка передбачає чіткість ліній, тобто сама шапочка повинна простежуватися в зачісці.

Варіанти укладання стрижки шапочка на довге волосся


Шапочка вважається найбільш практичним варіантом стрижки в плані укладання. Створити доглянутий вигляд зачіски не складе праці. Способів укладання насправді не так багато, проте всі вони досить оригінально і ефектно виглядають. Для виконання повсякденної укладання рекомендується використовувати фен і круглу гребінець. Підсушіть волосся рівно по всій довжині, а верхівку укладіть, піднімаючи пасма від коренів і злегка підкручуючи у внутрішню сторону.

Для урочисто вечора або романтичного побачення можна використовувати різні варіанти укладання. Наприклад, накрутіть волосся на бігуді або укладіть з допомогою стайлера. Також можна виконати гарне плетиво або підняти і прикрасити підкручені локони святковими аксесуарами.

Стрижка шапочка на довге волосся (фото)


Випрямивши верхні і нижні волосся за допомогою прасування можна добитися цікавого переходу пасом від коротких до довгих. При цьому зайвого об'єму на волоссі вже не буде. Ще один оригінальний варіант укладання такої стрижки - завити нижні довгі пасма, а верхні витягнути з допомогою щипців.

Стрижка шапочка на довге волосся (фото)


Шапочка - одна з різновидів креативної стрижки для довгого волосся. Тому таку зачіску, як правило, воліють сміливі молоді модниці. Однак класичний варіант зі стриманою укладанням на тонкі довгі волосся може собі дозволити і більш серйозна дама. Головне - правильно вибрати варіант стрижки і спосіб фарбування волосся.