Корисні поради
на всі випадки життя
» » Масаж для збільшення грудей

Масаж для збільшення грудей

Додано: 02.05.14
Масаж для збільшення грудейКрасиві і пружні груди є однією з найпривабливіших та значимих для чоловічого ока частин жіночого тіла. Власниці пишних форм завжди знаходяться в центрі чоловічої уваги.

Але, якщо природа не нагородила вас ефектною грудьми, то це не привід бігти до пластичного хірурга або активно купувати джинси з ефектом пуш-ап. Спробуйте збільшити параметри грудей за допомогою масажу. Цей доступний метод не тільки допоможе змінити вашу груди, але й позитивно вплине на функціонування всього жіночого організму. Масаж для збільшення грудей також допоможе запобігти розвитку раку грудей. Щоб масаж для збільшення грудей був результативним, потрібно не тільки оволодіти технікою виконання даної процедури, але і обов'язково підходити до справи з позитивним настроєм. Розглянемо основні види масажу, які допоможуть грудей придбати сексуальні форми і бажаний обсяг.

Коригуючий гідромасаж для збільшення грудей


Будь-які водні процедури благотворно впливають на стан шкіри, підвищують тонус м'язів, а також покращують еластичність тканин. Водний масаж для збільшення грудей визнаний найбільш актуальним засобом серед представниць слабкої статі. Даний вид масажу дуже простий у виконанні і для його виконання не потрібно багато вільного часу. Існує дві техніки виконання масажу для збільшення грудей:

Масаж спрямованої струменем. Відрегулюйте натиск води і її температурний режим. Струмінь води для масажу грудей не повинна бути дуже сильним, щоб не травмувати молочні залози. При цьому масаж дуже слабким напором води не допоможе зміцнити і збільшити груди. Температурний режим води в процесі виконання масажу повинен бути комфортним для вас. Виконуйте масаж для збільшення грудей, направляючи струмінь води вгору з допомогою активних кругових рухів. Під лінією грудей рекомендується посилити інтенсивність масажу для збільшення грудей, а в області сосків, навпаки, виконуйте кругові рухи обережно, щоб не травмувати ніжну шкіру на даних ділянках. З кожного боку грудей слід виконати мінімум десять кругових рухів. Тривалість масажу по збільшенню грудей становить близько десяти хвилин.
Масаж розсіяним струменем. За допомогою даного виду масажу можна збільшити груди і зробити її більш пружною. Виконується масаж в напрямку від ребер до плечей, а також в області декольте. Тривалість процедури по збільшенню грудей становить близько 20 хвилин.


Після завершення коригуючого масажу для збільшення грудей слід промокнути груди рушником і нанести на її поверхню легкими рухами масажне масло. Якщо жінка буде систематично виконувати цю процедуру, то її лінія грудей обов'язково збільшиться і придбає привабливі форми.

Масаж шиацу для збільшення грудей

Східна медицина пропонує представницям слабкої статі збільшити об'єм грудей і відкоригувати їх форму за допомогою стимуляції активних точок на тілі, сприяють виробленню жіночих гормонів. Дані біологічно активні речовини володіють властивостями, які допомагають інтенсивно збільшувати молочні залози.

Техніка виконання масажу шиацу для збільшення грудей заснована на методиці натискання спеціальних точок великими пальцями рук. При цьому натискання рекомендується здійснювати зверху вниз і обов'язково подушечками пальців. Де розташовані ці чудодійні точки для збільшення молочних залоз?

Активні точки для масажу можна визначити, якщо рухатися вниз від ключиці до третього за рахунком межреберью. Багато точок ще локалізується в області щитовидної залози, на западині нижче потилиці, а також у зоні від центральної точки грудей до плечей. Кожну точку рекомендується натискати протягом двох секунд по 5 разів. Ваші рухи не повинні викликати неприємні відчуття. Виконуйте масаж шиацу для збільшення грудей щодня, і позитивний результат не змусить вас довго чекати.

Розминаючий масаж для збільшення грудей

Масажні рухи у вигляді погладжувань, вібрацій, розтирань також сприяють збільшенню жіночих грудей і є дієвою профілактикою патологічних утворень. Розминаючий масаж покращує кровообіг і зміцнює м'язи грудей. Всі рухи в процесі виконання даної процедури повинні бути спрямовані від соска до основи грудей. Починається і завершується масаж легкими погладжуваннями молочних залоз долонями рук.

Погладжування поступово переходять у розтирання грудей. Ваші рухи повинні відрізнятися легкістю, але бути більш активними. Починайте виконувати масаж для збільшення грудей спочатку подушечками пальців, розтираючи маленькі ділянки молочних залоз. Далі близько трьох хвилин масажуйте долонями груди в напрямках знизу вгору і зверху вниз.

Потім візьміть синхронно дві грудей у долоні, щоб центр соска поєднувався з центром вашої долоні. Здійснюйте обертальні рухи плавні грудьми назустріч один одному і за напрямком від лінії плеча до центру. Дані руху для збільшення молочних залоз рекомендується повторити мінімум дев'ять разів.

Потім зробіть глибокий вдих і на видиху долонями притисніть молочні залози до себе. Це вправу по збільшенню грудей рекомендується повторити не менше дев'яти разів. Завершіть розминаючий масаж погладжуванням молочних залоз.

Слід пам'ятати, що раціональніше всього відмовитися від масажу для збільшення грудей у таких випадках:


Діагностування ущільнень у молочній залозі;
Присутність захворювань щитовидної залози;
Хронічні недуги нирок, печінки, серця та органів дихання;
Вагітність;
Погане самопочуття.


Якщо ви не входите в вище перераховані категорії, то виконуйте систематично різні види масажу, які допоможуть підтягнути, збільшити й удосконалити форму ваших грудей.