Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вилікувати молочницю

Як вилікувати молочницю

Додано: 25.06.15
Як вилікувати молочницю
Велика частина жінок не з чуток знайома з симптомами молочниці. Поширена ця грибкова інфекція дуже сильно, але сучасна медицина навчилася швидко і ефективно усувати всі її прояви. Ніякої проблеми лікування вагінального кандидозу сьогодні не уявляє, важливо лише правильно підібрати засіб для боротьби з ним.


Лікування молочниці у лікаря


Препарати для лікування молочниці самостійно підбирати не можна, потрібно обов'язково звернутися до лікаря, щоб він поставив діагноз і з урахуванням індивідуальних особливостей організму та перебігу хвороби виписав кошти для проведення терапії. Можна розділити всі застосовувані для лікування молочниці кошти на дві групи. Це засоби для місцевої терапії, які випускаються у вигляді порошків, суспензій, різних кремів і мазей, а також свічок, і антигрибкові препарати. Останні у продажу пропонуються найчастіше у вигляді таблеток для прийому всередину. Гінекологія в Німеччині знаходиться на високому рівні, як і більшість інших медичних спеціалізацій. Лікарі цієї країни рекомендують в лікуванні молочниці використовувати комплексний підхід, який враховував би індивідуальні особливості організму, стадії розвитку хвороби, а також те, який саме вид грибкової мікрофлори став збудником кандидозу.

Лікування молочниці самостійно


Чимала кількість наших співвітчизниць ігнорують рекомендації щодо відвідин лікаря і купують в аптеках кошти, які, як стверджує реклама, можуть після одноразового застосування зняти всі симптоми молочниці. Це неправильний підхід, оскільки недостатньо тільки зняти роздратування і прибрати творожистие виділення, дуже важливо позбутися від грибка. Якщо не розібратися з причиною захворювання, можна не тільки отримати надалі неодноразові рецидиви захворювання, але і завдати шкоди власному здоров'ю.

Як лікується молочниця

Лікування кандидозу проходить поетапно. В першу чергу необхідно подбати про усунення факторів ризику, здатних погіршити стан інфікованої пацієнтки. Потім застосовуються антимікробні препарати, які вбивають патогенні грибки. Не слід забувати і про необхідність після їх використання відновити мікрофлору піхви.

В аптеках для лікування молочниці пропонується чимало коштів, що відрізняються один від одного типом входить до їх складу активної речовини. Кандидоз ефективно усувається триазоловими, полиеновими, бетадиновими та іншими препаратами. Але самолікуванням займатися не можна ні в якому разі, оскільки грибкова мікрофлора при безконтрольному вживанні сильних медикаментів може виробляти імунітет. Стан в результаті погіршиться, ефективність подальшого лікування знизиться.