Корисні поради
на всі випадки життя
» » З чим носити рвані джинси: поради стиліста

З чим носити рвані джинси: поради стиліста

Додано: 31.08.15
Рвані джинси – невід'ємний атрибут «антигламурного» стилю гранж. Старше покоління дивиться на таку одяг з подивом і навіть засудженням: ну як, скажіть, можна з'явитися «на людях» в «драних» штанях?! Однак кожен шанувальник таких джинсів знає: численні дірки і розрізи – це не просто «вентиляція». Це бунтарство, незалежність від чужої думки і протиставлення стереотипів, нав'язаних модою.
З чим носити рвані джинси: поради стиліста

Втім, будь-який фахівець феншуй з упевненістю скаже вам: дірки на одязі символізує бідність, якою б дорогою цей одяг не була. Так що якщо ви ставите питанням, як поліпшити фінансове становище можливо, рвані джинси – це не ваш варіант.
Але якщо ви вирішили ризикнути, вам допоможуть наші модні поради:

  • чим більше дірочок і прорізів на джинсах, тим простіше має бути верх ансамблю.

  • такі штани добре поєднуються з одягом у стилі мілітарі, casual, вінтаж.

  • рвані джинси «дружать» з футболками, майками, топами, сорочками, шкіряними куртками, несуворими жакетами, светрами, кардиганами і категорично не сприймають верх, оздоблений «гламурненько» (наприклад, стразами) або занадто розкішний.

  • підходяща взуття – балетки, мокасини, лофери, кеди. Втім, і улюблені човники на підборах ви теж можете взути, але в цьому випадку верх повинен гармоніювати з взуттям за стилем (це може бути приталені сорочка або блузка, елегантний жакет).

  • якщо ви хочете бути на піку модної хвилі (і звичайно, якщо фігура дозволяє), вибирайте джинси не з безліччю прорізів, а з однією великою діркою (на одній чи обох штанинах), починається набагато вище коліна і закінчується під ним.