Корисні поради
на всі випадки життя
» » Все про нарощування волосся

Все про нарощування волосся

Додано: 14.01.14
Все про нарощування волоссяНезважаючи на те, що короткі стрижки виглядають добре, ідеалом жіночності були, є і буде довге волосся. Мати довге волосся може будь-яка жінка. Головне щоб волосся було здоровими і густими, а досягти цього дуже важко. У більшості жінок довге волосся рідке і до того ж неслухняне. А є і такі жінки, чиє волосся, виростаючи до певної довжини, починає сіктися. У такому випадку навіть використання масок і спеціальних шампунів не змінює стан волосся в кращу сторону. Не варто засмучуватися, в даний час салони краси мають спеціальні технології, які допоможуть вам наростити волосся тієї довжини, яка вам необхідна.

Історія нарощування волосся

Вперше нарощувати волосся почали на Африканському континенті. У той час пряме світле волосся було ідеалом краси. Жінки заплітали на голові коси, а до косичок кріпили зшите між собою волосся.

В даний час технологія нарощування волосся змінилася, але принципи залишилися ті ж. Завдяки нарощуванню волосся здобувають необхідний об'єм і довжину. Крім цього на нарощуваних волосся можна зробити мелірування, колорування.

Як правильно доглядати за нарощеним волоссям

Для того щоб нарощене волосся не втратило свій вигляд за ними потрібно правильно доглядати. Мити голову необхідно так само як і зі своїм волоссям. Але при цьому не рекомендується тримати шампунь довго на волоссі і не слід наносити на волосся кондиціонер.

Розчісувати нарощене волосся рекомендується гребінцем з рідкими зубчиками. Розчісувати волосся слід наступним чином: зберіть в руці волосся і починайте розчісувати їх до кінця. На час сну нарощене волосся слід заплітати в косу або робити хвостик.

Якщо ви вирішили наростити волосся, то обов'язково дізнайтеся які види волосся є , які майстри там працюють. Адже саме від майстра залежить ваш зовнішній вигляд. Майстер повинен підібрати волосся за кольором і за структурою, а крім цього він повинен вибрати довжину і обсяг нарощуваних волосся.

Волосся для нарощування нашим жінкам підходять тільки слов'янського походження. Тільки таке волосся має ідентичну пористість, хвилястість, товщину і пружність. Якщо у вас природний колір волосся, то і волосся для нарощування повине бути природним (ніякого тонування або фарбування не повинно бути). Якщо ви захочете пофарбувати волосся, то зможете зробити це разом з нарощеним волоссям. Якщо ці умови будуть виконані, то результат нарощування волосся буде чудовим.